Epizody(6)

Komediálny seriál o životoch šiestich ľudí vo veku 20 a 30 rokov, ktorí spolu žijú ako strážcovia majetku veľkej, nepoužívanej nemocnice. (dwdb)

zigy

Tři díly příhod přátel žijících v jednom baráku stačí. Ujeté, divoké, a přesto sterilní. Důvod nelibosti? Divnost seriálu, a nesympatie k postavám. Ty postavy pořád melou o sexu, ale mají všechny nejmíň rolák. Pokrytectví. ()

Astonko

Veľmi sympatické postavy, niekoľko vtipných momentov a najmä krátka stopáž sú dôvodmi, prečo to vidieť 5.5/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

palina

Mne tento druh humoru strašne nesadol  Verím , a teda podľa hodnotenia aj vidím, že iným zas ano no ja som to dopozerala horko ťažko len z nudy napriek tomu že to malo len 6 epizod. Všetky akože vtipy sú založené buď na sexe alebo nejakej nechutnosti . Po milom, situačnom humore v Derry Girls mi toto prišlo strašne ako to povedať .. nasilu "vtipné ". Nehovoriac o tom, že postavy pre mňa absolútne nesympatické, chvíľkami teda skôr často úplne na facku. ()

MatoPalkes

Ako britská, bláznivá a milo krátka jednohubka super. Postavy sú sympatické a úprimne ma zaujímalo ako to s nimi dopadne. Humor miestami perfektný, mietami trápny a nechutný. Silnejšie 3*, Briti majú veľa lepších vecí. ()