Reklama

Reklama

Zašívárna

(seriál)
  • Velká Británie Crashing

Epizody(6)

Obsahy(1)

Komediálny seriál o životoch šiestich ľudí vo veku 20 a 30 rokov, ktorí spolu žijú ako strážcovia majetku veľkej, nepoužívanej nemocnice. (dwdb)

Recenze (18)

andalin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Škoda, že je Crashing tak krátký, zrovna by mu slušelo o pár dílů víc, větší prostor rozvinout postavy. Má to hodně Fresh Meat vibe - obyčejní chaotičtí lidé, kteří se náhodou sešli na jednom místě, nemají moc peněz a řeší si své každodenní starosti. Není to sice klasická "haha" komedie, ale některé scény byly tak absurdně skvělé, že jsem si je musela pouštět znovu. :D Bailey jako Sam! ♥ #mytinyprince ()

palina 

všechny recenze uživatele

Mne tento druh humoru strašne nesadol  Verím , a teda podľa hodnotenia aj vidím, že iným zas ano no ja som to dopozerala horko ťažko len z nudy napriek tomu že to malo len 6 epizod. Všetky akože vtipy sú založené buď na sexe alebo nejakej nechutnosti . Po milom, situačnom humore v Derry Girls mi toto prišlo strašne ako to povedať .. nasilu "vtipné ". Nehovoriac o tom, že postavy pre mňa absolútne nesympatické, chvíľkami teda skôr často úplne na facku. ()

Reklama

dubinak 

všechny recenze uživatele

Já jsem zkrátka sběratel viděných britských mini sitcomů a u Crashing je zrovna taková škoda, že to nepokračovalo dál. Tohle mělo potenciál a věřím, že druhá série by tu první překonala. Tohle beru jako spíš takovou ochutnávku nápadů. Bavily mě postavy i ujeté prostředí. Zkouknuté to máte za chvíli, takže proč váhat. ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Po nadšení z Fleabag jsem si s chutí pustil i druhý seriál za kterým stojí Phoebe Waller-Bridge a i tentokrát se objevuje v jedné z hlavních rolí. Příběh sleduje skupinu lidí, kteří coby strážci majetku přežívají v opuštěné nemocnici. Na mě to bylo až moc šílené, postavy se snad předhánějí v tom, která bude víc ujetá a jen těžko věříte tomu, že by někdo takový skutečně existoval. Přesto to dokáže pobavit a docela slušně to uteče, ale v porovnání s Fleabag to je pouze slabší odvar. ()

Maximilianus 

všechny recenze uživatele

Myslel som si, že to bude zmes Priateľov a Fleabag. No, k Fleabagu to malo dosť blízko, jednak kvôli jednej zo šestice hlavných postáv Phoebe Waller-Bridge, ale taktiež humorom a tým, že sa to točilo iba okolo vzťahov a sexu. Príjemný seriál, vtipný, plný emócií. Asi tak skoro ďalšia séria nebude, čo je škoda. Tak už len asi počkať na Fleabag. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama