Reklama

Reklama

Zašívárna

(seriál)
  • Velká Británie Crashing

Epizody(6)

Obsahy(1)

Komediálny seriál o životoch šiestich ľudí vo veku 20 a 30 rokov, ktorí spolu žijú ako strážcovia majetku veľkej, nepoužívanej nemocnice. (dwdb)

Recenze (18)

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Po nadšení z Fleabag jsem si s chutí pustil i druhý seriál za kterým stojí Phoebe Waller-Bridge a i tentokrát se objevuje v jedné z hlavních rolí. Příběh sleduje skupinu lidí, kteří coby strážci majetku přežívají v opuštěné nemocnici. Na mě to bylo až moc šílené, postavy se snad předhánějí v tom, která bude víc ujetá a jen těžko věříte tomu, že by někdo takový skutečně existoval. Přesto to dokáže pobavit a docela slušně to uteče, ale v porovnání s Fleabag to je pouze slabší odvar. ()

dubinak 

všechny recenze uživatele

Já jsem zkrátka sběratel viděných britských mini sitcomů a u Crashing je zrovna taková škoda, že to nepokračovalo dál. Tohle mělo potenciál a věřím, že druhá série by tu první překonala. Tohle beru jako spíš takovou ochutnávku nápadů. Bavily mě postavy i ujeté prostředí. Zkouknuté to máte za chvíli, takže proč váhat. ()

Reklama

Maximilianus 

všechny recenze uživatele

Myslel som si, že to bude zmes Priateľov a Fleabag. No, k Fleabagu to malo dosť blízko, jednak kvôli jednej zo šestice hlavných postáv Phoebe Waller-Bridge, ale taktiež humorom a tým, že sa to točilo iba okolo vzťahov a sexu. Príjemný seriál, vtipný, plný emócií. Asi tak skoro ďalšia séria nebude, čo je škoda. Tak už len asi počkať na Fleabag. ()

andalin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Škoda, že je Crashing tak krátký, zrovna by mu slušelo o pár dílů víc, větší prostor rozvinout postavy. Má to hodně Fresh Meat vibe - obyčejní chaotičtí lidé, kteří se náhodou sešli na jednom místě, nemají moc peněz a řeší si své každodenní starosti. Není to sice klasická "haha" komedie, ale některé scény byly tak absurdně skvělé, že jsem si je musela pouštět znovu. :D Bailey jako Sam! ♥ #mytinyprince ()

palina 

všechny recenze uživatele

Mne tento druh humoru strašne nesadol  Verím , a teda podľa hodnotenia aj vidím, že iným zas ano no ja som to dopozerala horko ťažko len z nudy napriek tomu že to malo len 6 epizod. Všetky akože vtipy sú založené buď na sexe alebo nejakej nechutnosti . Po milom, situačnom humore v Derry Girls mi toto prišlo strašne ako to povedať .. nasilu "vtipné ". Nehovoriac o tom, že postavy pre mňa absolútne nesympatické, chvíľkami teda skôr často úplne na facku. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama