poster

The Alchemist Cookbook

Drama / Horor

USA, 2016, 82 min

Režie:

Joel Potrykus

Scénář:

Joel Potrykus

Kamera:

Adam J. Minnick

Střih:

Joel Potrykus

Scénografie:

Michael Lapp
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marceloo
  **

  Mladý rebel Sean žije uprostred lesov, pretože sa chce izolovať od všetkých vonkajších vplyvov a sústrediť sa na vyvolanie démona. Toho chce privolať pomocou starej knihy, a aj keď sa mu to dlhý čas nedarí, stále verí, že démon sa raz objaví a pomôže mu získať všetko čo chce. - Nehorázna katastrofa, ktorá aspoň bola krátka. Nefunguje tu vôbec nič. Hlavný hrdina je absolútne nesympatický a tých 80 minút s ním bolo nezáživných, scén s vyvolávaním bolo málo, masky boli odfláknuté a záver bol smiešny. Nedávam najhoršie hodnotenie, pretože ma bavil aspoň ten jeho kamarát, ktorý sa občas objavil, a ten lesík, v ktorom to bolo natočené, sa mi tiež páčil. Inak je to absolútny nezmysel a dúfam, že režisér zostane od hororu čo najďalej.(4.5.2017)

 • Morholt
  odpad!

  No tak takhle fakt ne. Vizuál byl sice míň amatérskej, než jsem očekávala, ale to je asi to jediný pozitivní, co o tom všem můžu říct. Jinak se jen negr motá v maringotce plný zkumavek, deklamuje u zapálený pneumatiky z knížky pro začínající čarodějníky a střídá připosranej výraz s ještě připosranějším. Ach jo!(6.11.2016)

 • LulanT
  *****

  Mladý vyděděnec Sean (Ty Hickson) se izoloval v lesích v obytném přívěsu. Věnuje se alchymii a jeho jediným společníkem je kočka Kaspar. Sledujeme jeho přeměnu a transformaci v hrůzné brambůrkové evokaci od prvotních krůčků sestavení rovnováhy pomocí klacíků jakožto symboliku netknutosti duše, až po závěrečné rituální očištění vodou. A jak už to tak bejvá, třep prostě neproběhne hladce a skýtá svůj originální zásek. Pokuřování marihuany, pojídání hub nebo matrix bláboly zde určitě neucejtíme, je to prostě taková lahůdka pro vytříbené jazýčky.(20.11.2017)

 • AlistairMir
  odpad!

  Bezkonkurenčně jeden z pěti nejhorších filmů co jsem kdy viděl. Pokud vás baví sledovat 82 minut jednoho černocha v přívěsu, jednoho černocha co mu občas přinese nákup, jednoho kocoura a vačici, tak si jednu až dvě hvězdy můžete přihodit. Pokud milujete film bez alespoň náznaku děje, přihoďte další 1-2* . A pokud Vás fascinuje zírat půl dne do zdi, dejte tomu plnou palbu, zážitek je podobnej. Jestli Vás nic z výše popsanýho nebere, ani to nezapínejte.(8.5.2017)

 • brasek
  odpad!

  Primitívny snímok! Podľa hodnotenia som toho veľa neočakával... vlastne som čakal nič, hlúpe nič, ale toto ozaj bolo ešte horšie. Tento snímok je snáď nejaký dokument o jedle... či nie? Však Sean pri ohni niečo konzumuje, v maringotke konzumuje chipsi, potom opäť konzumuje chipsi až mu vylietavajú omrvinky z úst a aby sa príbeh vygradoval, tak sa napcháva vločkami s mliekom, ktoré mu steká po hube a veľké finále? Príde druhý černoch a jediné čo chce, je zjesť salámu! Sean ho vyhodí a potom zase pri ohni si opeká klobásu. Jediný des z toho všetkého mal kocúr.(13.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace