poster

The Alchemist Cookbook

Drama / Horor

USA, 2016, 82 min

Režie:

Joel Potrykus

Scénář:

Joel Potrykus

Kamera:

Adam J. Minnick

Střih:

Joel Potrykus

Scénografie:

Michael Lapp
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Asia_Power
  odpad!

  Tohle se prostě musí dostat do 300 nejhorších jako že je Buddha nade mnou. Nečekala jsem nic a dostala jsem ještě míň. 28% (po mém odpadu 27%, muhehehe) je nejvíce nadhodnocenej "film" co jsem kdy viděla. Tak neskutečně mě to iritovalo že jsem se rozhodla v tomto komentáři vynechat sprostá slova. Ano až taková to byla píčovina. Juj...to jsem teď posrala...Kurva...Áááá seru na to !!! K příběhu - NNN (zkratka pro Neuvěřitelně Nesympatickýho Negra) je alchymista tělem i duší. Pokud se alchymista pozná podle toho, že žere brambůrky po jednom a stejně s nima nadrobí, tancuje na větvi stromu, omotává se do vánočních světýlek, chce šoustat se svým kocourem a má strašný depky z obětování vačice, tak pak je tenhle nigga alchymista tělem i duší. Kromě zmíněných pecek ve filmu dále uvidíme - chození negra pro vodu, hraní na lopatu za zvuku metalové hudby, další parodování černýho vánočního stromečku, cca desetiminutovej pokec o nákupu, hledání kocoura, vyprávění kocourovi jak budou žrát hot dogy a bude jim je nosit robot z Rockyho 4 (WTF?? ) a mnoho dalšího. Má to slabejch 80 minut a mně se chtělo brečet a volat maminku už po půlhodině, jen aby ta píčovina skončila. Jak naskočily titulky udělala jsem se čistým blahem z vědomí, že mé mučení skončilo. Nikdy víc !!(10.5.2017)

 • JASON_X
  ***

  Kuriózní záležitost, která je zajímavá svou neotřelostí, bizarností, amatérštinou... Je to opravdu o "alchymistovi", ale... o trochu alternativním alchymistovi. Náš "alchymista" je totiž mladý schizofrenní nigga nevábného zevnějšku, zjevně vyšinutý, který si hraje se zkumavkami v maringotce uprostřed lesů a řídí se přitom radami jakési pochybné obrázkové brožurky, kterou nejspíš ukradl v knihovně nebo v Kmartu. A během svých pokusů dost nevhodně smaží na plný koule muziku z kazeťáku (jsme totiž v osmdesátkách). No a z oné brožurky se posléze snaží i vyvolat démona Beliala nebo koho. Možná proto, aby mu daroval nový Adidy, zlatej řetěz, nebo pořádný stereo. Je ovšem všeobecně známo, že při evokaci člověk nesmí mít strach. Ale jelikož je náš nigga podělaný až za ušima, dokonce se dojemně omlouvá své obětní vačici, dopadly jeho experimenty po zásluze. Mám z tohohle nízkorozpočťáku dobrý pocit a kdyby rejža v závěru vynechal nadbytečnou scénu s opětovným vynořením se z vody, uvažoval bych možná chvilinku i o čtvrté. P.S.: Nejvýznamnější poznatek, který si z filmu odnáším je ten, že ústní projev a jazyková slovní zásoba některých dnešních afroameričanů je zhruba na úrovni hovorové neandrtálštiny.(12.10.2016)

 • Marceloo
  **

  Mladý rebel Sean žije uprostred lesov, pretože sa chce izolovať od všetkých vonkajších vplyvov a sústrediť sa na vyvolanie démona. Toho chce privolať pomocou starej knihy, a aj keď sa mu to dlhý čas nedarí, stále verí, že démon sa raz objaví a pomôže mu získať všetko čo chce. - Nehorázna katastrofa, ktorá aspoň bola krátka. Nefunguje tu vôbec nič. Hlavný hrdina je absolútne nesympatický a tých 80 minút s ním bolo nezáživných, scén s vyvolávaním bolo málo, masky boli odfláknuté a záver bol smiešny. Nedávam najhoršie hodnotenie, pretože ma bavil aspoň ten jeho kamarát, ktorý sa občas objavil, a ten lesík, v ktorom to bolo natočené, sa mi tiež páčil. Inak je to absolútny nezmysel a dúfam, že režisér zostane od hororu čo najďalej.(4.5.2017)

 • AlistairMir
  odpad!

  Bezkonkurenčně jeden z pěti nejhorších filmů co jsem kdy viděl. Pokud vás baví sledovat 82 minut jednoho černocha v přívěsu, jednoho černocha co mu občas přinese nákup, jednoho kocoura a vačici, tak si jednu až dvě hvězdy můžete přihodit. Pokud milujete film bez alespoň náznaku děje, přihoďte další 1-2* . A pokud Vás fascinuje zírat půl dne do zdi, dejte tomu plnou palbu, zážitek je podobnej. Jestli Vás nic z výše popsanýho nebere, ani to nezapínejte.(8.5.2017)

 • brasek
  odpad!

  Primitívny snímok! Podľa hodnotenia som toho veľa neočakával... vlastne som čakal nič, hlúpe nič, ale toto ozaj bolo ešte horšie. Tento snímok je snáď nejaký dokument o jedle... či nie? Však Sean pri ohni niečo konzumuje, v maringotke konzumuje chipsi, potom opäť konzumuje chipsi až mu vylietavajú omrvinky z úst a aby sa príbeh vygradoval, tak sa napcháva vločkami s mliekom, ktoré mu steká po hube a veľké finále? Príde druhý černoch a jediné čo chce, je zjesť salámu! Sean ho vyhodí a potom zase pri ohni si opeká klobásu. Jediný des z toho všetkého mal kocúr.(13.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace