Nejlepší zabiják

Scénografie:

Dan Toader

Kostýmy:

Oana Draghici

Zpočátku akce málo, špionážních intrik a vzájemného špičkování po kokot. Ale nějak zvlášť mi to nevadilo, bylo to fajn a ke konci se i ta akce rozjede a Seagalovi jde při rvačkách tu a tam vidět do ksichtu. Záporáci jsou docela zajímavý, hrají hlavně ksichtem. Seagal už zase mladým herečkám sahá na nahá prsa, takže rovnováha zůstala zachována.(27.3.2017)

• Wacoslav1

Jaj fuckere Seagale Aj ta tlstá špína dementná 741 pravdu má!!! z tebou to fakt upadá, k vánocům tu máme dárec v pořadí už sedmej sranec!!! Pro svou vylízanou zábavnost zůstane top počinem této (ne)šťastné sedmičky tohoto roku Code of honor. Bezkonkurečně strašnými lejny potom Asijská konexe a teplouš Condor, čím se zapíše toto? A co třeba nejnudnější píčárna u který je za půlku filmu vrchol jeden výbuch auta způsobený dronem a jedna bitka super sádla v sedě za stolem. Ani jsem to nedokoukal, dál to nemá cenu rozebírat.5%(15.12.2016)

• Rominator

John Harmon (Steven Seagal), Zara Hayek (Jemma Dallender) a Matthew Sharp (Russell Wong) musí zabránit dohodě, která by umožnila nebezpečnému teroristovi cestu do USA přes mexické hranice trasou drogových dealerů... Příběh je docela slabý a většina akce není dobře nasnímaná a je špatně sestříhaná. To nejlepší z akce si Seagal šetří do závěrečného finále, protože předtím to jsou pouze čtyři nepříliš dlouhé souboje a jedna střelba z auta. Seagalovi jsem nevěřil ani vteřinu, že řídil kanárkově žluté Camaro, protože v záběrech na Stevena za volantem je okénko u řidiče skoro celé stažené a má normální průhlednou barvu, ale při pohledu na celé auto jsou boční okna zatmavená, aby nebylo vidět dovnitř. Steven Seagal snímek také produkoval. Chris Whitelaw má v závěrečných titulcích kredity jako John Harmon Photo Double a Stand-In for Mr. Seagal. Další info z titulků: Razvan Puiu - koordinátor kaskadérů / Stunt Coordinator, Petre Marin - Stand-by Stunt Coordinator a Ron Balicki - režisér druhého natáčecího štábu / Second Unit Director. Celý film se natáčel v Rumunsku ve městech Bukurešť a Constanta. Contract to Kill je jediný film, který Seagal natočil v roce 2016, protože ostatní tituly byly natočeny dříve, ale dostaly se do distribuce se spožděním. P.S. Steven Seagal stihl ještě natočit cameo roli v již dokončeném filmu Chinese Salesman, hraje zde i bývalý americký boxer Mike Tyson.(11.12.2016)

• kaylin

Steven Seagal už natáčí filmy jen proto, aby pořád točil, a také proto, aby si mohl sáhnout a nahou ženskou, Jiný důvod v tom moc není. Ruce dokáže v celkem statických záběrech pořád ohýbat dobře, ale spíše se nás snaží přesvědčit, že je výborným řečníkem, protože teď toho ve filmech nakecá hodně. Akce pak je na jiných anebo chybí úplně jako v tomhle případě.(19.12.2016)

• mzss1

|20%| Již sedmá Seagalovka v tomto roce. Naštěstí poslední. Zdržím se rozebíráním toho, jak dnešní béčka upadají a především ty se S.Seagalem. Je mi to líto, chtěl jsem být tentokrát mírný a dát 2*, ale nemůžu. Akce je tu oproti předcházejícím Seagalovkám trochu více – je hezky rozložena po celém filmu, zejména v druhé polovině, ale to není vše. Přestřelky jsou dost obyčejné, stejně tak jako souboje, které mě téměř nebavili. Nejde jen o to, že byly kamerou hůře nasnímány a sestříhány, ale byli už tak nějak uhozené a negramotné. Steven tu má celkem dost soubojů, kdy svými slušnými chvaty v pohodě zneškodní své protivníky. No, ale přesto mi Steven přišel dost negramotní, byl v bitkách jak hromotluk. Hergot, já ho nechci urážet. Mám rád i jeho filmy v období 2002 – 2009. Ale vážně by se na to už měl vykašlat a já se sledováním těchto jeho „pecek“ také. Smutné. Takže ani ty jeho fighty jsem si neužil. Ke konci už to bylo v těch jeho chvatech tak kritické, až jsem se rozesmál. Při zneškodnění jeho asi cca předposledního protivníka jsem nechápal. Sekal ho hranou ruku furt dokola a jeho oběť stále žila! To bylo neuvěřitelně komické xD Chvílemi jsem měl pocit, že se Seagal snaží utvářet komediální scény, mě to ale vtipné nepřišlo, spíš trapné. Příběh samozřejmě nestojí ani za řeč – je to mizerné béčko, tak je jasné, že v něm ani ten primitivní příběh nemůže ani trochu fungovat, stejně tak jako hudba a ostatní herci. A já si furt nedám pokoj. Současné Stevenovi béčka sleduju i proto, že v nich chci alespoň spatřit jiskřičku naděje a pár slušných scén. To už se poslední dobou vůbec nestává.(12.12.2016)

• - Spoiler: John Harmon (Steven Seagal) dvakrát strelí pištoľou do hlavy mexického šéfa kartelu. Keď je však neskôr záber na jeho hlavu, nevidno žiadne stopy po guľkách a ani žiadnu krv. (johnsnow)