poster

Válka dronů

 • USA

  Drone Wars

 • Slovensko

  Vojna dronov

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA, 2016, 79 min

Režie:

Jack Perez

Scénář:

P.J. Chesterton

Kamera:

Rafael Leyva

Producenti:

Anthony Fankhauser

Střih:

Scott Roon

Scénografie:

Yana Veselova

Kostýmy:

Katie Broad
(další profese)
 • MartinTerran
  **

  Čekal jsem že to bude víc o boji s roboty/emzáky, ale bohužel převládají boje mezi frakcemi lidí. Efekty mohli být propracovanější, stejně tak i příběh. Film mě moc nevtáhl i když Nemec se snažil. Snad jen ten jeho kvér stál za to. Chyby a nesmysly se do filmu také dostaly. Celkově není moc o co stát. Hodnocení: 44/100.(26.5.2019)

 • honajz
  *

  Zmatené pobíhání po zničeném městě (= tři opuštěná auta s otevřenými dveřmi a zahákovanou otevřenou kapotou + na zemi spousta papírů + sem tam vlnitý plech + trikově přidané požáry vzdálených budov), kde přeživší lidé z jakési mimozemské invaze (uvidíme jen pár dronů a jeden mateřský talíř) bojují o jídlo a léky. Na ulicích není bezpečno, ale stejně tam pobíhá hromada roštěnek, Korejky, drsná banda s emo dívčinou. Kde se vzala, tu se vzala, najednou je v pokoji hlavního hrdiny mimozemská zbraň. Hlavní hrdina má být největší drsoń, ale vlastně nevíme proč, protože občas jedná poněkud hloupě a má víc štěstí než rozumu. Navíc vypadá spíše jako doma uťápnutý manžílek, ne drsoň. Strašná je návaznost scén a jejich nelogičnost - v jedné chvíli letí talíř nad ulicemi města asi ve výši sloupu veřejného osvětlení (to aby mohl trhnout dávku ze super zbraně v kufru), pak letí najednou vysoko nad ulicemi města, a v následujícím záběru je nějakých sto kilometrů za LA v pustině, kam nakonec spadne a slavnostně vybuchne. Prostě pitomost a ztracený čas.(26.6.2017)

 • Likan7
  odpad!

  Bouchne kufřík nad lodí *střih* loď je snad kilometr nad městem a rozpadá se *střih* loď je někde nad pouští, kde vybouchne. Střihači by měli přestat dávat kokain, protože už jen v tomhle smyslu to nedává smysl. Film najednou začal, my se ocitly někde po válce nebo genocidě lidské rasy a já mam najednou pocit, že to nejlepší, tenhle první kontakt a nejvíc akce, mi někdo vzal a hodil mě až k titulkům. Podobný pocit jsem měl svého času i z Pacific Rim, kdy nás hodili taky dávno za válku. Zpět k Drone Wars ale. Herci jsou příšerný, triky hnusný a celý to nedává byť jen minimální smysl. O logice raději nebudu mluvit. Moje oblíbená věta u podobných filmů je "Plakát k filmu je to nejlepší, co můžete vidět". Občas si pustím takové filmy abych pak mohl více docenit ty, které za něco stojí.(15.7.2017)

 • MickeyStuma
  *

  Televizní mockbuster bez bázně a hany se vším všudy, co takový snímek má mít. Kupodivu to nemá na svědomí studio Asylum, jak by se dalo předpokládat, ale Cinetel Films. A tak tu máme na Zemi další válečnou zónu s městem v plamenech a tentokrát s útočícími drony a k tomu pro zpestření nějaké to zombie. Jako omšelá televizní zábava dobrý, ale jinak bída z nouzí v rámci všeho možného i nemožného. Tradičně zkratkovitý scénář plný nelogičností vývoje děje, nízkorozpočtová výprava či CGI efekty jak z nenáročné videohry. V komiksu by to takto situované fungovat mohlo, ale ve filmu, jak je vidět, prostě ne.(29.5.2019)

 • Kenji
  *

  o vám bolo tak. Neskoro večer som prepol na PrimaCool či čo to bolo a tam vidím odrasteného Parkera Lewisa môjho teenagerského hrdinu ( na strednej som pod jeho vplyvom nosil havajské košele a teda veľmi som si nepomohol ) naspäť k Lewisovi. Je tam v maskáčoch s arafatkou okolo krku, lebo na Blízkom východe to môže mať nejaký význam, ale uprostred LA, no... ide nejakou zničenou budovou a narazí na partičku kanibalov a tá krv je tak hrozná, že áno toto bude déčko ako hrom. Skôr ako mi to žena prepla, tak som si zistil, že sa to volá Válka dronu. No je to super lacné, je to super kravina. Veci nedávajú zmysel, dialógy tiež nie. Herci sú škaredí až na jednu s kohútom či čo to je, ale ani tá nevie hrať. Efekty tragické. Zbrane lacný airsoft s digitálnymi zábleskami. To ešte aj moja čínska HK416 vyzerá reálnejšie. Parker Lewis, teda herec je Corin Nemec a ako sa volala postava vo filme som už zabudol, ale tak je tam veľký kápo a behá po postapo meste a zháňa lieky pre preživších, sú tam nejaké gangy, do toho tam lietajú emzácke drony, ktoré raz vyzerajú ako mega veľké z Dňa nezávislosti ale v ďaľšom zábere mu letí nad hlavou veľkosti kufríka. Zlikviduje ho tak, že doňho hodí granát WTF? No príde domov a doma ho čaká dáka super pulzná zbraň. V skratke zbalí dáku bloncku, postapo gang chce ovládnuť mesto, je tam nejaká supertajná organizácia ktorá vyvíja zbrane, aby porazili drony. +- hodina nudy až zlikvidujú jeden veľký drone a vyskočia na motorku, bloncka vzadu a toto je koniec, nie toto je len začiatok. Od odpadu to zachránila len úvodná scéna, kde som si chvíľu myslel, že Parker Lewis sa po rokoch vracia do svojej školy, ale tú medzitým vyrabovali gangy.(29.6.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace