poster

Tanaka-kun wa icumo kedaruge (TV seriál)

 • Japonsko

  田中くんはいつもけだるげ

 • Japonsko

  Tanaka-kun wa itsumo kedaruge

 • USA

  Tanaka-kun is Always Listless

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2016, ?x24 min

 • Jeoffrey
  **

  Tanaka je líný, Tanaka je apatický a já nějak nevím, proč zrovna tohle by mě mělo zajímat. Seriálů s hrdinou co konzervuje energii a považuje spoustu věcí za zbytečné jsem už pár viděl, ale Tanaka je docela extrém. Navíc si říkám co tam chtějí s tímhle tématem celou sérii dělat, vždyť už i ta první episoda mi přišla neuvěřitelně dlouhá a prakticky o ničem. Jistě poznali jsme Tanaku a poznali jsme Ohtu, bez kterého by Tanaka asi zdechnul někde pod stromem a viděli jsme spoustu případů Tanakovi apatie a lenosti, ale jestli tohle budeme sledovat celou dobu tak nevím. No časem se přidávají i další charaktery, jejichž interakce s Tanakou ale pro mě ale nebyla nikterak extrémně zajímavá. Takže jsem při sledování tohoto kousku byl také docela apatický, nudil se a nijak extrémně si to neužil... 4/10(10.4.2016)

 • SonGokussj
  *

  Z tohodle se mi chce spát. Ano, už tu bylo několik anime, kde si hlavní hrdina zachovává energii. Ale netočilo se to kolem toho. Vysloveně. Nyní je to jinak. Nyní je VŠE okolo jeho lenosti a spavosti. Takže ho nosí v podpaží, on pořád spí, není schopnej být dlouho postaven, za celý díl se neusmál, nedokáže udržet bedmintonovou pálku, prostě osoba, která je v normálním životě absolutně nepoužitelná. A na tomto je založen ten gag... Ne, díky. Toto opravdu nefunguje. Drop 1EP: 15%(10.4.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace