Oddaný hororový fanúšik Joe (Lucas Neff) miluje strach a všetko, čo s ním súvisí. Strašidelné domy sú preňho už dlhšie nezaujímavé, pretože je skúsený a nedokáže ho nič vystrašiť. Pri jednej prehliadke dostane od cudzinca vizitku firmy Fear, Inc. Vraj sa jedná o firmu, ktorá dokáže pripraviť strašenie na mieru. Joe je trochu sklamaný, keď do korporácie zavolá a dozvie sa, že sú všetky miesta obsadené. Keď však po večernej párty v dome zhasnú svetlá a za oknom sa objavia tajomné postavy v čiernych plášťoch, zdá sa, že dostane to, po čom túžil. Fear, Inc. však používa vlastné postupy, ktoré vystrašia aj toho najskúsenejšieho hororového fanúšika. (Marceloo)

Martin29

Chlápek, který je hororový fajnšmekr dostane nabídku na společnost co se zabývá děsením lidí. Jednoho dne tam zavolá a oni ho začnou s jeho kamarády děsit. Samozřejmě to není jen tak nějaká společnost co se zabývá strachem, ale jde tam i o něco více. Na žánr komedie to není vůbec vtipné nezasmál jsem ani jednou a ty pokusy o vtip byly tak trapné jak ten ubožák co moderoval letos Slavíka do toho tam hrají cca 3-4 písně jak v nějakém podělaném muzikálu. Potěšila mě jen narážka na Saw a věta Vidím Mrtvé Lidi z 6tého Smyslu. Úplný závěr je též povedený do té doby je to, ale klasický slasher ve stylu někdo nás chce zabít pak se to zastaví je to hra pak zase někdo nás chce zabít a jdeme na konec. Je to škoda jelikož potenciál byl daleko větší. S hercema problém nemám. ()

BigJohn02

Na podobných filmech, kde člověk neví, jestli se to fakt děje nebo je to hra, baví diváka hlavně to, že se to snaží odhadnout. V tomhle případě to ale nejde paradoxně nikoli proto, že by to hráli tak skvěle, že by divákovi nedali vodítko, ale proto, že všichni herci jsou tak zoufale mizerní, že není poznat, kdy hrají a kdy hrají, že hrají. Film díky mizernému scénáři je i dost povrchní a prostě nefunguje ani jako horor ani jako komedie. A navíc hlavní hrdina - ten, co vypadá jak Lukáš Vácha - je nesnesitelnej. ()