Spánek (TV film)

Československo, 1980, 11 min

Jaroslav Dudek

Jaroslav Dietl
  • Tommassi3

"Já budu spát na zemi jako zálesák !!" Nebo jako Dudek !! ;) Spánek léčí, tenhle ovšem rozhodně ne..(30.12.2016)

• ostravak30

Povídka není špatná obsazením či snad hereckými výkony, ale tím, že prostě nemá být o čem. Vždyť se v ní za těch 11 minut vlastně nic pořádného neděje. Ani ta, jinak vcelku jasná zápletka, není dotažená do konce. Opravdu nevím na jakém základě vybírali tvůrci Bakalářů povídky do pořadu, ale připadá mi, že zkrátka potřebovali zacelit díru v jednom z dílů a nic kloudnějšího zrovna nebylo po ruce. Jinak si tenhle nezáživný a ani trochu nezábavný nesmysl neumím vysvětlit.(10.1.2019)

• otík

Svobodná maminka si vyjede na horskou chalupu za svým novým nápadníkem a když jdou spát, dělají všechno proto, aby je malý synek nechal se pomilovat, jenže on dělá to samé - ne a ne usnout. No a to je všechno. Bakalářské povídky mám rád, ale tato nemá co nabídnout, ačkoli má tak skvělé obsazení. Škoda.(30.12.2016)

Spin-off k Vrchní, prchni!, aneb jak to vypadalo, když šel knihovník Vrána na zálety.(18.10.2016)

Možná banální, ale rozhodně ze života. P.S. Prej je pro děti dobrej odvar z makovic. ;-)(18.10.2016)