Reklama

Reklama

Sharkenstein

  • Velká Británie Sharkenstein
Trailer

Během druhé světové války pracoval jistý vědec na tajném experimentu, jehož cílem bylo přetvořit žraloky v ještě nebezpečnější stroje na zabíjení. Třetí říše se však o něm dozvěděla, zmocnila se všech plánů a rozhodla se jich použít ve svůj prospěch. O mnoho let později se poblíž amerického pobřeží začne hromadit počet nevyjasněných úmrtí. Pobřežní stráž je bezmocná a co víc, lidé začnou mizet i u nedalekého jezera. Řádí zde snad nějaký sériový vrah, nebo se pod hladinou skrývá něco mnohem děsivějšího? (SOLOM.)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

LIVINGDEAD odpad!

všechny recenze uživatele

To si už opravdu dělají z diváků kozy :-) Žralok, který na louce žere krávu, vyleze po schodech v baráku do 1. patra a vypadá, jako kdyby ho nakreslily děti z mateřské školky. Jak se jim podařilo vytvořit ty hollywoodské efekty?? To nejdřív natočili film a pak před plátno, kde se promítal film, postavili sádrového žraloka? ()

kaylin odpad!

všechny recenze uživatele

Americký snímek „Sharkenstein“ je blbý. Je opravdu hodně blbý. V tom nejnegativnějším smyslu slova, v jakém to jenom jde. Není to dobré béčko, ani céčko ani déčko. Je to prostě jen ukrutně špatný film, který – pokud už byl natočen – by měl být zase rychle zapomenut a mělo by se k němu dostat co nejméně diváků. Ubohost toho filmu se prostě ani pořádně nedá popsat. Že to tvůrcům stálo za to... ()

Reklama

RypavaDvojka 

všechny recenze uživatele

Zajímavý komentář: SOLOM. Normálně bych dal odpad, ale po několika měsících opět musím uplatnit subjektivní pocity (Nebo jsem po samých animácích s odpadním hodnocením lehce vyměkl) a dát aspoň tu jednu. Ono to totiž bylo opravdu guilty pleasure jak bič. Efekty příšerné, scénář tupý. Ale musím ocenit, že se film sám paroduje a některé nápady by divák asi v běžném filmu opravdu neviděl. Přidávám do "Tak blbý až to bylo dobrý" a dávám 30% ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

V roku 1942 členovia Hitlerovej armády objavili tajný experiment, v ktorom vedci testovali pozostatky Frankensteinovho monštra. O viac ako 70 rokov neskôr je šialený vedec ešte stále odhodlaný experiment dokončiť, a tak sa na opustenom ostrove snaží vytvoriť superžraloka, ktorý zabije všetko, čo mu stojí v ceste. - Poloniovci pokračujú v nastavenom trende a opäť prinášajú horor, aký ešte nikdy nikto nevidel. Tentokrát ide o žraloka pobehujúceho po pevnine, ktorý vyzerá, ako keby práve vysadil po cykle Oxymetholonu. Tentokrát to má ale prekvapivo aj nejakú štruktúru a chabé pokusy o niečo ako scenár, ale že by ma to prinútilo dať niečo iné, ako najhoršie hodnotenie, tak to ani náhodou. + herečka z Bigfoot Vs. Zombies + 3 herci z Jurassic Prey, Bigfoot Vs. Zombies a Amityville Exorcism + herec z Bigfoot Vs. Zombies a Amityville Exorcism ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Polonia znova útočí. Film o žralokovy který nacisti spojili s frankensteinem. Je to stupidní. Film je slátanina ale vydržel jsem na to koukat bez problémů, hlavně kvůli levným efektům, které tu jsou ještě levnější než u Polonii bývá zvykem. a když žralokovy narostou nohy? Tak pravá prdel začíná. Hloupé, levné ale zábavné. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama