Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Během druhé světové války pracoval jistý vědec na tajném experimentu, jehož cílem bylo přetvořit žraloky v ještě nebezpečnější stroje na zabíjení. Třetí říše se však o něm dozvěděla, zmocnila se všech plánů a rozhodla se jich použít ve svůj prospěch. O mnoho let později se poblíž amerického pobřeží začne hromadit počet nevyjasněných úmrtí. Pobřežní stráž je bezmocná a co víc, lidé začnou mizet i u nedalekého jezera. Řádí zde snad nějaký sériový vrah, nebo se pod hladinou skrývá něco mnohem děsivějšího? (SOLOM.)

(více)

Videa (1)

Recenze (14)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Polonia znova útočí. Film o žralokovy který nacisti spojili s frankensteinem. Je to stupidní. Film je slátanina ale vydržel jsem na to koukat bez problémů, hlavně kvůli levným efektům, které tu jsou ještě levnější než u Polonii bývá zvykem. a když žralokovy narostou nohy? Tak pravá prdel začíná. Hloupé, levné ale zábavné. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Když jsem uviděl název filmu, měl jsem za to, že půjde o další kousek z dílny Asylum, nebo Syfy. To jsem ovšem ještě netušil, že se na scéně již nějakou dobu pohybuje i jistý Mark Polonia, který má na svém kontě celou řádku céčkových filmů (většinou hororů, scifi) a to buď jako režisér, scénárista, nebo dokonce měl na starosti střih. No nevědomost neomlouvá, ale zase jsem si alespoň trochu rozšířil své znalosti. Že by ovšem bylo o co stát? To ani náhodou. Ke svému zděšení jsem navíc zjistil, že některé jeho kousky mám už docela dlouho ve své filmotéce. Polonia se v jednom z rozhovorů svěřil, že je velkým fandou nízko-rozpočtových filmů a proto se jim ve svých filmech snaží složit jakousi formu pocty. Svá díla označuje za humorné hororové komedie/parodie, ale po shlédnutí tohoto filmu vážně nevím, co si o tom mám myslet. Už jsem toho viděl opravdu dost a brakovou podívanou mám do jisté míry taky rád, ale tohle už bylo na hranici obyčejného zoufalství. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit tu katastrofu, kterou dokázal natočit. Skutečně se pokoušel o to, aby většina situací vyzněla co možná nejhumorněji (nejujetěji), ale na mě to tedy moc nezapůsobilo. O nějaké větší hloubce příběhu se asi nemá cenu ani bavit. Obrázek si uděláme hned v prvních minutách poté, co se na obrazovce objeví napůl digitální a napůl kreslený obrys ponorky. To však nebylo ještě vůbec nic, oproti tomu, kdy se na scéně objeví náš sešitý Sharkenstein. V tu chvíli jsem zůstal nevěřícně hledět před sebe, protože větší animovaný hnus jsem už dlouho neviděl. Do žraloka to mělo hodně daleko, hlava mi připomínala želvu a k tomu ještě ten řev divoké šelmy...No a to ještě nepočítám ty jeho útoky a rádoby gumové gore. Ale jinak tahle ryba byla vážně gurmán. Sežrala všechno, co jí přišlo do cesty – dokonce i krávu na louce a když to na ní přišlo, tak si i zasouložila (uměla totiž chodit i po souši). Herecké výkony většiny zúčastněných odpovídali celkovému zmaru tohoto veledíla. Klasická přehlídka (ne)herců, kteří si většinou nikdy jinde než ve filmech od stejného režiséra ani neškrtnou.10% ()

Reklama

kaylin odpad!

všechny recenze uživatele

Americký snímek „Sharkenstein“ je blbý. Je opravdu hodně blbý. V tom nejnegativnějším smyslu slova, v jakém to jenom jde. Není to dobré béčko, ani céčko ani déčko. Je to prostě jen ukrutně špatný film, který – pokud už byl natočen – by měl být zase rychle zapomenut a mělo by se k němu dostat co nejméně diváků. Ubohost toho filmu se prostě ani pořádně nedá popsat. Že to tvůrcům stálo za to... ()

LIVINGDEAD odpad!

všechny recenze uživatele

To si už opravdu dělají z diváků kozy :-) Žralok, který na louce žere krávu, vyleze po schodech v baráku do 1. patra a vypadá, jako kdyby ho nakreslily děti z mateřské školky. Jak se jim podařilo vytvořit ty hollywoodské efekty?? To nejdřív natočili film a pak před plátno, kde se promítal film, postavili sádrového žraloka? ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

V roku 1942 členovia Hitlerovej armády objavili tajný experiment, v ktorom vedci testovali pozostatky Frankensteinovho monštra. O viac ako 70 rokov neskôr je šialený vedec ešte stále odhodlaný experiment dokončiť, a tak sa na opustenom ostrove snaží vytvoriť superžraloka, ktorý zabije všetko, čo mu stojí v ceste. - Poloniovci pokračujú v nastavenom trende a opäť prinášajú horor, aký ešte nikdy nikto nevidel. Tentokrát ide o žraloka pobehujúceho po pevnine, ktorý vyzerá, ako keby práve vysadil po cykle Oxymetholonu. Tentokrát to má ale prekvapivo aj nejakú štruktúru a chabé pokusy o niečo ako scenár, ale že by ma to prinútilo dať niečo iné, ako najhoršie hodnotenie, tak to ani náhodou. + herečka z Bigfoot Vs. Zombies + 3 herci z Jurassic Prey, Bigfoot Vs. Zombies a Amityville Exorcism + herec z Bigfoot Vs. Zombies a Amityville Exorcism ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama