Královna prožívá bolestnou ztrátu a chystá se na oslavu velkého výročí. Sblíží se přitom s Williamem, který se učí žít každodenní život v centru pozornosti. (Netflix)

ALIENka_

William si zaslouží chvíli klidu. Zrovna když se mu konečně podaří vyjádřit Kate svoje city, musí zjistit, že jeho prababička umřela... Jak se tvůrci vypořádali s její smrtí se mi ale opravdu nelíbí. Margaret dostala celou epizodu a královna matka co? 5 minut v posledních dvou sériích? A na pohřbu se navíc scéna celou dobu věnuje Williamovi s Harrym? Bratrská dvojice je sice zajímavá, ale tahle epizoda měla patřit jí. Její smrt se stala v pozadí a ani jsem to nestačila zpracovat a už se řešila Diana. Mou Mou mi ve čtvrtý sérii přišel sympatickej, ale stal se z něj docela nepříjemnej chlápek. Lže o těhotenství a o světlech a já nevím o čem všem, a když mu to nevychází podle plánu, vytáhne rasismus. Tohle je sviňárna nejvyššího kalibru. A někdo v produkci nemá rád Harryho, protože každá scéna s ním je tam jenom proto, aby ukázala, jakej je to blbec. Hodnocení: William dostal od sudiček všechno nejlepší, a pak se stal Harry/10 ()

fafejt001

Královna  matka  se  jen  mihne  v  celé  sérii  a  pak  přijde  její  skon  .  Divnéééé . Zasloužila  se  více  času  v  této  sérii . Celkově  rozporuplný  díl  . Hlavně  ten  zahořklý  Al  Fayed  .  To  bylo  drsné .   Pak  ovšem    mo´dní   přehlídka  bezva  ,  návštěva  Williama  u  rodičů  Kate  fajn  ,  ale  podpora  babičky  jěště  lepší  . Bravo  . ()