The Legacy of a Whitetail Deer Hunter

Scénografie:

Mark Snelgrove

Kostýmy:

Karen Malecki

Ale jo, nic velkého, ale bavilo mě na to koukat.(10.8.2018)

Pár úsmevných momentov, niekoľko navonok “sofistikovanejších” dialógov, snažiac sa ležérne upútať diváka a máme tu pred sebou polomŕtvu Netflix-ačerinu.
Aj keď sa snímok na nič extra nehrá a réžo si brnká svoje, oddych by som pri tom nehľadal a videl v tom bezvýznamnejší príspevok.. --50%--(8.7.2018)

• majo0007

Podpriemerná záležitosť, ktorá sama nevie, či chce byť vážna, komediálna alebo neviem čo vôbec. Herecké výkony na rovnakej úrovni: Brolin nikdy nehral bohvie ako dobre (presne ako jeho tatko), McBride prakticky nemá čo hrať, lebo toto komédia nie je a ten spratek ma sral hneď od úvodu...(24.7.2018)

Příjemná oddychovka, na kterou se člověk podívá, když už fakt nemá nic jiného na harddisku. Problém je v tom, že to není moc vtipné a taktéž to nepřináší nic, co by si člověk snad zapamatoval. Na druhou stranu to pěkně uteče a Josh Brolin je jako obvykle skvělý, i když tady hraje celkem kreténa. 50%(22.7.2018)

The Legacy of a Whitetail Deer Hunter je príjemnou bodkou za famóznym rokom Josha Brolina, ktorý nám tu tentokrát ukazuje jeho srdečnejšiu a tak trochu strelenejšiu hereckú tvár. A tento film stojí predovšetkým na ústrednom triu hercov, ktorý sa stali dôvodom prečo som si tento film užil, a ktorý tento film prehodili cez hranicu priemeru. Čo ma však zarazilo bolo to, že napriek dĺžke filmu, som mnohokrát pociťoval stavy kedy som sa nie príliš zaujímal o to čo bude nasledovať .... No to srdce ktoré tento film má, a tie občasné úsmevné momenty má zakaždým dokázali vtiahnuť späť.(6.7.2018)