poster

Kevin Hart: What Now?

Dokumentární / Komedie

USA, 2016, 96 min

Producenti:

Jeff Clanagan

Střih:

Peter S. Elliot

Scénografie:

Gary Kordan
(další profese)
 • shaacul
  odpad!

  Hartovy filmy beru jako jako odpočinkovou jednohubku pro večer po náročném dni, tohle představení mě ale hlava nebere. Viděl jsem ho v několika Night show, dokáže vyprávět vtipnou historku. Velká show, ale vtipy a historky nejsou dost dobré aby dali dohromady 10 minutový skeč, být jen s mikrofonem v malém divadle, tak ho natuty po pár minutách vypískají. Nadšení a překotně rychlé mluvení je na úrovni pětiletého dítěte, které musí říci svému rodiči něco "strašně" důležitého. Trpěl jsem podobně jako ten rodič. Radši budu hodinu poslouchat reklamy s Alza mimozemšťanem, než další hodinu sledovat Harta. Pokud porovnám s Luis C.K. nebo s Chrisem Rockem nesahá jim ani pod kotníky. Tuším že Hartova kariéra brzo nabere podobně sestupnou křivku ala Sandler.(11.5.2017)

 • P1tr
  ****

  Kevin Hart dojí svojí současnou popularitu co to jde a mohl si díky ní dovolit obohatit svoje stand up vystoupení hranými scénami stylizujícími se do humorné verze Jamese Bonda. A světě div se, nepůsobí to zas tak zbytečně, ale dokonce zábavně. Hartova energie a dikce jsou tak nakažlivé a vtipné, že dokáží zakrýt i slabší momenty při vystoupení a táhnou tento komediální kus úspěšně vpřed do cílové čáry za vítězstvím.(12.3.2018)

 • Perverz
  odpad!

  Někomu stačí mikrofon a pódium. Kevin je takový exhibicionista, pozlacený mikrofon, všechny ty obrazovky s pozadím, které dokreslují věci o kterých právě mluví, světla, piča gansta věci, a frajer zapomněl na humor. Ha! Kokot. Jednou jsem se malinko pousmál. Bylo to v části o kávě-Starbucks. Už ten úvod, to jako Really??? Nemyslím Halle Berry, s kruhama pod vočama, to byl totální trapas, myslím úvod s mývalem, modlil jsem se ať to skončí, normálně mi bylo za něho trapně. Vůbec se nebudu rozepisovat. Viděl jsem Kevina v nějakých skečích apod. a to stálo za to, umí být vtipný ale toto? Zábava pro černochy, protože jestli znáte jejich náturu, pochopíte. Pro mě k uzoufání nuda.(9.1.2017)

 • Majkowski
  ****

  Když do toho člověk jde s tím, že chce jen trochu vypnout a pobavit se, a zároveň zná humor Kevina Harta, tak se celkem dobře zasměje. A to je přesně můj případ. Mám Kevina rád, znám jeho práci a skoro vždy mě dokáže dobře pobavit. Jistě, některé části této show byly dost slabé, až jsem prosil, aby přešel k další věci, ale to perfektně vynahradil těmi ostatními přepálenými vtipy a příběhy, u kterých jsem se hlasitě smál. (70%)(6.2.2017)

 • ivan_drago
  ****

  Hart sází spíše na živelnost a situační humur než pointu a i přesto, že právě tot mi chybí v jeho repertoáru, tak je nezpochybnitelné, že show je to fantastická a Hart svou osobností a podání dokáže i fádní vyprávění přetavit v historky zaznamenání hodné... navíc střílí do řad vlastní rodiny a svých příbuzných což velmi pomáhá... Chudák paní Brambůrková... úvodní film vedoucí k nástupu na pódium je debilně vtipný a humorně si poddává špiónské filmy v čele toho s panem Bondem...(9.1.2017)

 • - Tour proběhla mezi 4. 9. 2015 a 1. 4. 2016 a celkem obsahovala více než 110 vystoupení, někdy byly i 3 vystoupení za den. Jindy  Kevin Hart vystupoval každý večer i více než 14 dní v řadě. (chrisofwar)

 • - Dva z oficiálně vydaných plakátů jsou inspirovány a zároveň parodují plakáty filmů Světová válka Z (2013) a Temný rytíř (2008). (Dio_Padre)

 • - Začátek snímku odkazuje na filmy Casino Royale (2006) a Equalizer (2014). (MATADOR)