Maximum Potential

Dolph Lundgren

Mark Woods

Janice Engel
  • otík

Instruktážní film Dolpha Lundgrena z dob, kdy cvičil a měl neskutečné tělo. Svou angličtinou a poněkud horší mluvou komentuje své cvičení, doporučuje, jak se protáhnout třeba v kanceláři, ukazuje rozštěpy, bicepsy a to vše kolem. Zajímavá sebereklama. Jen škoda, že mu tenhle styl života moc dlouho nevydržel. Vidět ho v pozdějších filmech totiž ukazuje, že se cvičení už tak poctivě nevěnoval. Hudba: W. Michael Lewis(15.2.2012)

Power Glove brought me here https://www.youtube.com/watch?v=imG1MyMipi8 netuším, jak se hodnotí cvičební video, naposledy jsem nějak víc viděl asi jen https://www.csfd.cz/film/252335-cvicme-v-rytme/ a Dolph je teda rozhodně důvěryhodnější, abych to nechal v rámci žánru.(21.11.2017)

Cvičící session s Lundgrenem.(27.9.2020)

No jak ohodnotit Lundgrena, který tu běhá, dělá kliky, dřepy a jiné cviky? No přeci kladně, protože mu to jde (šlo) mnohem lépe, než většina jeho hereckých výkonů. Tady jde totiž vidět, že když dělal to, co ho skutečně bavilo a šlo mu, tak v tom dokázal být i sakra přesvědčivý. Škoda jen, že mu to nevydrželo ještě hodně dlouho a místo toho se vrhl na natáčení podřadných céčkových braků.(5.8.2020)