From a House on Willow Street

• Austrálie From a House on Willow Street (více)
Jihoafrická republika, 2016, 90 min

Partia kriminálnikov na čele s Hazel (Sharni Vinson) sa rozhodne uniesť dcéru bohatého obchodníka s diamantmi, Katherine (Carlyn Burchell). Spočiatku ide všetko správnou cestou. Avšak čím viac času s obeťou trávia, tým viac im je jasné, že situácia nie je ideálna. Vo vnútri Katherine sa totiž skrýva niečo temné a únoscov namiesto rozprávkového bohatstva čakajú najhoršie chvíle ich života. (Marceloo)

Hernycztek

Nakonec jsem příjemně překvapen. Zdejší hodnocení je dle mého názoru velmi nízké na to, jaké kvality tento horor obsahuje. V první řadě musím pochválit obsazení, vzhledem k tomu, že jsou všichni kromě ,,Final Girl - Sharni Vinson" absolutní nováčci na herecké scéně, zahráli to snaživě a přesvědčivě, po téhle stránce si opravdu není na co stěžovat. Co se týče námětu.. úplně nové to není, ale rozhodně ani okoukané, obzvlášť potěšující je fakt, že budete fandit ,,záporákům" a né unesené ženě. Gore je tu zatraceně povedené a masky jsou ještě lepší. Na efektech se místy vyřádil malý rozpočet, hlavně v poslední scéně je to do očí bijící. Ale vzhledem k tomu, že se většina stopáže odehrává ve tmě, neměl by to být problém. Po jednodenním odležení dávám 4*, protože to opravdu své kvality má, bavilo mě to a je to rozhodně lepší, jak průměrné démonické horory, co vychází každou chvílí. ()

Rathalos

Juhoafricky horor som este nevidel,ale mozem povedat na rovinu,ze som spokojny s tym,co som videl,skupinka zlodejov unesie dceru bohateho obchodnika,aby ako vykupne dostali diamanty,no netusia,co ich caka v dome,nieco,s cim ani len vo sne neratali,herecke obsadenie v pohode na cele so Sharni Vinson,masky a gore efekty vydarene,atmosfera i napatie tiez nechybali,cize pre mna to bola dobra zabava...:-) ()

intro

Celkem povedený počin z Jihoafrické republiky na téme posednutí démonkem. Na zabití nudy můžu doporučit ()

Mamlas odpad!

Hlavni anorektická hrdinka vypadá tak na 60 let. Ve filmu se plantají pánbíčkáři a zmatek a blbosti. V podstatě celou tohle krávovinu jsem popřeskakoval, protože dívat se na to nedalo. Celkové hodnocení: Blejt. ()

J.Mayen

Byl jsem trochu zmaten nazvem filmu. V televizi opravdu bezi pod nazvem Demon Girl, i na zahranicni televizi,ale tady o nem neni ani zminka, nicmene lze film pod timhle nazvem Demon Girl zde na csfd nalezt, takze csfd bravo a jen tak dal. Film jako becko herecky spise prumerny, ale efekty velmi nadprumerny a to tak, ze by snad strcil do kapsy i nektera acka. Pribehem kapku vybocujici tim, ze se jedna o zajimavy napad unest zrovna cloveka posedleho demonem a ten si to jen tak nenecha libit :-). Urcite bych se k filmu nekdy v budoucnu vratil. ()

AmunRa

Klíčové slovo u tohoto filmu je průměrný. Nijak novátorské pojetí démonologického hororu obsazené průměrnými herci a režírované zcela průměrným režisérem. Neurazí a nenadchne. ()

Martin29

Skupina únosců unese dívku jejiž otec podniká v diamantovém průmyslu. Požaduje po něm diamanty, ale on se jim neozývá tak tam (k nim domů) zajde a najde několik mrtvol a kazetu o démonovi co hledá 4 duše, aby mohl být vzkříšen. Zjistí, že ten démon je v té holce a jde po nich. V rámci žánru lepší průměr jednou jsem viděl něco podobného akorát tam unesli kluka a on byl ďábel tohle je na větší úrovni i když ten konec s tou mrtvou matkou a zpomalování kulek a la Matrix si mohli odpustit. ()