poster

Tókjó tarareba musume (TV seriál)

 • Japonsko

  東京タラレバ娘

 • Japonsko

  Tokyo Tarareba Musume

Romantický / Komedie / Drama

Japonsko, 2017, 10x54 min

Předloha:

Akiko Higašimura (komiks)

Scénář:

Júko Macuda

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Vavča
  ***

  Juriko Jošitaka jako scénaristka Rinko, která se vrhla na profesi kvůli sérii Sex ve městě má na krku třicítku a dvě neprovdané kámošky, se kterými tradičně drbou v jedné malé hospůdce, kde dělá jejich kámoška Koyuki tátovi pomocnou sílu. Model Key (vynikající a sympatický Kentáro Sakaguči) jim však vytmaví, že ty jejich scénáře, co kdyby nejsou vůbec zábavné... Rinko a Key se budou plánovaně i neplánovaně potkávat, její kámošky taky trefí nějakou známost, takže mají co rozebírat. Na seriál mě kromě obsazení bavily i některé komediální momenty, alá a teď by to v romantické manze probíhalo takhle... Hudba, kamera fajn, žádný natahovaný a ředěný děj, nemám si na co stěžovat, ale nejsem prostě žena, takže holky tomu dají určitě o hvězdu více:)(18.4.2017)

 • Zíza
  ****

  Možná příběh spíše pro ženy kolem třicítky, ale podle mě si v tom zalíbení určitě dokáže najít i jiná skupina. Máme tři hlavní hrdinky a ty by rozhodně chtěly svého vysněného šounitele, ale život nejde podle toho, jak by si přály. Námět ohraný, zpracování zábavné.(7.1.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace