Reklama

Reklama

Co všechno chcete vědět o sexu a bojíte se to prožít

(studentský film)
všechny plakáty
Krátkometrážní
Československo, 1988, 16 min

Obsahy(1)

Komediální hříčka pojednává o psychiatrovi, jenž svérázným způsobem pomáhá vyřešit sexuální problém jedné manželské dvojice přímo v jejich ložnici. Inspirací byl Janu Hřebejkovi a jeho kolegovi, scenáristovi Petru Zelenkovi známý povídkový snímek amerického komediálního režiséra a herce Woodyho Allena z raných 70. let s názvem Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat). (Kino na hranici)

(více)

Recenze (5)

Fingon 

všechny recenze uživatele

Nejsem si jistý, jestli jsem to viděl celé - překladatel právě rychlo-nadaboval německou kazetu s filmem Woodyho Allena Všechno, co jste chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat a producent mu nabízí, jestli by náhodou nenadaboval i jedno porno... Odvysíláno v rámci pořadu Úsměvy Bořivoje Navrátila. ()

petrsv 

všechny recenze uživatele

Jsou povolání, které mohou vyvolat nějaké zdravotní následky. A tím je určitě i dabování filmů. Když se takový dabér pustí navíc do dabování porna, může mít pak problém doma v posteli. Jak to vyřešit? Nu, na všechno je lék... Myslím, že na tehdejší dobu velmi povedené i odvážné (viz titulky a řeči o svobodě). ()

Reklama

Reklama