Láska a cestování časem

Hayden J. Weal

Hayden J. Weal

Simeon Duncombe
  • Enšpígl

Na imdb to má mírný nadprůměr, ale já prostě na tyhle časoprostorový flmy nejsem, nemůžu si pomoc. Jo ze začátku to bylo i atraktivní, ale postupně mě to přestávalo bavit, navíc jsem měl v hlavě i jiný myšlenky což nepřidalo. Hodně vadil ustřední hudební motiv, ten mě vysloveně sral.(25.6.2018)

Scenár bol podľa mňa celkom vydarený a pútavý, ale to spracovanie mi prišlo také strašne lowcostové a miestami akoby odfláknuté. Malo to viacero silných momentov a fáz, no zároveň aj mnohé slabšie pasáže, ktoré tam boli viacmenej zbytočné a nijako extra dôležité pre celý zmysel a pochopenie príbehu. Takže tá nestabilita príbehu tomu moc neprospela. Inak, po celý čas som mal z toho taký dojem ako keby chcel Hayden J. Weal nejakým spôsobom imitovať filmy podľa Sparksových kníh. Presne taký nádych to celé malo, teda až na ten motív "cestovania časom", ktorý bol mimochodom tiež trochu podivný... Ale každopádne, nebolo to zlé, dokonca v tom nechýbal aj kus originality a zaúradoval aj moment prekvapenia, takže napriek tým výhradám je to hodné aspoň 3*.(22.4.2019)

slabá trojka a to jen za to že do první půlky to bylo docela fajn ale jak začalo gradovat to lítání časem tak už to nebylo ono...byly tam i dobré momenty ale ty to nezachránily.Vzhledem k tomu že je to prvotina Weala jak herce tak i režiséra tak zas nevyšel nejhůř.Trochu mi to připomíná film Na západ od ní.(14.8.2018)