vydumnica

2018: Najlepší je Paddy Kelly 😉 2021: Finále The Voice of Germany ešte nikdy nebolo lepšie ako tento rok! Úžasné talenty, skvelá porota (dokonca aj Sarah Connor) a hviezdy ako James Blunt či môj miláčik Michael Patrick Kelly👍19.12.2021. Update: 2022 je pre mňa najslabší ročník VoG odkedy sledujem, akosi ma to nebavilo - slabí kandidáti, biedne finále (04.11.2022). ()

joelly01

Vcera skoncila zatim posledni rada Voicu v Nemecku. Nevyhral muj Kandidat, ale fakt ze mu v pulce jeho "vitezneho singlu" nemci pustili reklamu byl take tak trochu doof. Jinak me se tenhle koncept libi, videla jsem i jakesi dily ceskeho a ten nemecky se mi zda lepsi, zu jen tim ze tam maji lepsi coache (v cesku Michal David, Kabat, Rhythmus.. wtf? v Nemecku jsou to lidi co delaji opravdu kvalitni muziku). Take Nemci maji vyborne "star guests", treba vcera tam byla Alicia Keys, vyborna, malem jsem se rozbrecela dojetim. Tak ony si tyhle zahranicni superhvezdy spis zpropaguji svoje nove CD pro evropsky trh v Nemecku nez v Cesku, to se zase neni co divit, za to cesi nemuzou. Nejlepsi Moment cele Historie nemeckeho "TVOG" bylo finale prvni rady kdy jedna z finalistek (Ivy) zpivala duet "Shake it Off" s Florence z Florence & The Machine. To jsem tedy valila oci. Jinak tady v Nemecku tahle Show vyprodukuje sice kvalitni, ale prece jen ponekud instantni hvezdicky. Ted to je myslim pata rada a nepamatuju ze by se nekdo z vitezu opravdu vyrazne prosadil (ten trapas s Jame Lee na letosni Eurovision fakt nepocitam...). Mi oblibeni porotci: samozrejme Fantas, to jsou proste bohove (hlavne ten jejich "vitezny pochod" :D a vubec nejlepsi hlasky), skoda ze pristi radu uz asi nebudou :/ Koho naopak nemusim je Samu Haber (tery nahradil Reje). Ten je nejen trapny, ale i sprosty. Kazde jeho druhe Slovo je "fuck" "fucking" nebo "scheisse". ()