Skupina amatérskych filmárov sleduje sériového vraha a zlodeja ako vykonáva svoje remeslo. Ten im rozpráva o umení, hudbe, prírode, spoločnosti a živote... Postupne sa zapájajú do jeho aktivít a začnú premýšľať, či to, čo robia, je dobrý nápad. Zvlášť keď vrah zabije svojho súpera a jeho brat pošle výhražný list... (matriosa)

bergeron

Po pravde. Celkom umelecky husté, hlavne prvá polhodina je neskutočná, druhá ešte tápe vo svetle, ale tretia už očakávaná nudná tápe, ale v celku monštruozita riadna, a to doslova. K filmu ma prinutil jeden Parížan ktorý to vystihol. Po prvých 15 minutach sa budeš smiať, po polhodine si už budeš hovoriť je to dokument či realita, čo to je ? a po hodine už to iba dočučiš s užasom že čo to kurva bolo. ()

sibskyn

Je to jako by jste si objednali steak, a teď by vám donesli krvavé, syrové maso, ještě čerstvé z jatek a začali by vám to cpát do křtánu. Takový film je syrový, hnusný a nechutná ani tak dobře. Scéna se znásilněním byla opravdu ostrá! Každopádně musím říct, že celkově film má hodně originální nápad, i to zpracování je dobré, jenom mi taková syrovost zrovna dvakrát nesedla. ()

Andrmen221

Tak to byl nářez. 90. léta vstoupila do kinematografie velkolepě a byť Hollywood jel těžké bomby, tak Francie nezůstala rozhodně pozadu. Film je natočený dokumentárním způsobem a celý ten nápad je prostě geniálně. Ta přemíra brutálnosti byla neuvěřitelná, nároveň jsem se nasmál jako dlouho ne. Bylo to prostě skvělé. Film jsem zhlédl potom, co ho Tarantino zařadil do těch filmů nastupujících nové éry, když začínal on. Prostě paráda. ()