Hell House LLC

Uplynulo päť rokov, keď v dome slúžiacom ako hororová atrakcia prišlo počas halloweenskej noci o život 15 ľudí. Menší filmový štáb bádajúci po záhadách sa do strašidelného domu vracia, aby zistil, čo sa pred rokmi skutočne stalo. V útrobách zdanlivo zdevastovaného sídla však neustále sídli zlo, ktoré čaká na nových návštevníkov. (*CARNIFEX*)

vinducha

Tak ten sklep v tomhle roztomilém baráčku je přesně místo , kam by mě nedostali ani za tunu lízátek . Pěkná bubákovina. ()

Hexx

Překvapivě dobré, splnilo účel! Vůbec nechápu, jak mi tahle trilogie mohla unikat takových let, aniž bych na to nenarazil. Někdy jsem měl opravdu strach, a to už je co říct.. Jsem zvědav, co nabídnou další dva díly. ()

Zagger

na hrane odpadu, nektere pasaze jako indie hororova hra budiz. Ty radoby dokumentarni kecy mi znicily film, protoze jsem preskipoval az skoro k zaveru filmu (znici kazdy film, nikoho to ve filmu sakra nezajima, vzdyt i doku katastrofy jsou casto cele hrane, proc ne pitomy odpadovy film, zajimavejsi ho to fakt neudela, naopak to posune k jeste vetsimu odpadu) ()

Caviar

Na značku LLC se dá spolehnout, opět je nám naservirován lehce strašidelný FF film, ve kterém se začíná rozjíždět kolo tajemství domu, kdysi sloužícího jako hotel a posléze zámek hrůzy, který byl svědkem hromadné vraždy 15ti lidí a s tím spojených následujících sebevražd. Celé dílo se nám začne postupně odhalovat spolu s dalšími díly série. Škoda jen, že zlo je v těchto filmech ztvárněno pokaždé stejným způsobem, což se po čase o kouká a diváka přestane děsit. ()