Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Specialisté vypátrají pachatele, kteří přepadli dodávku s bankovkami, určenými k likvidaci, a zastřelili šéfa bankovní pobočky. Stále ale hledají spolupachatele z řad zaměstnanců policie, který musel pachatelům dodávat informace... (TV Nova)

Recenze (4)

carl.oesch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi nejlepší dvoudíl za poslední roky. Mělo to šmrc a dávalo to (alespoň pro normální diváky) smysl. Televizní detektivka je televizní detektivka, nic víc, ani nic míň. Oddechová zábava. psát sem bláboly, co kdo udělal špatně a co není "jako" je jenom ukázla demence některých jedinců, kteří sice zrovna třeba tenhle opus strašně kritizují, ale nevynechají jediný díl, aby se zde nepředvedli. Když má něco dvě stě dílů a nekoho baví sem psát, jak je to blbý a opatřovat to jednou hvězdou nebo jenom odpadem, měl by navštívit psychologa nebo dokonce psychiatra a probrat s ním svůj "momentální" stav. Můžu se trefit k filmu nebo pořadu, který stojí za starou belu a dám mu odpad, ale sledovat něco řadu let a psát sem pořád dokola to samé je ubohost největšího rázu. Btw, já pro změnu nesleduji ani Ulici, ani Ordinaci, ale ani řadu pořadů a děl na slavné ČT. A tím pádem nemám potřebu se k nim tady vyjadřovat. ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobrý díl vč super konce... Njn co čekal ten mladej policajt, když si vezme na loupež služební zbraň... Ta státní zástupkyně byla pěkná svině, ale to se dalo čekat... No tak hurá jen tak dál ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Scéna, kdy dva specialisté dorazí ke srubu, kde se skrývá jeden z pachatelů loupeže, se natáčela ve Voděradských bučinách. Srub u jezírka se nachází kousek vpravo od silnice, která vede lesem ze Struhařova do Jevan. (TomKey)

Reklama

Reklama