poster

Newness

Drama

USA, 2017, 112 min

Režie:

Drake Doremus

Scénář:

Ben York Jones
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eLeR
  ****

  Ja by som v takomto vzťahu existovať nevedela, a evidentne ani Martin, ktorý bol pre udržanie vzťahu ochotný urobiť hádam všetko ... no a ako to dopadne s Gabi, ktorá mala sama so sebou problémy, to sa uvidí. Tak trochu otravná Gabi ... nuž, ale v tom filme nechýbalo nič z Doremusa, výborná atmosféra, nálada, kamera, hudba ... ja jeho filmy skrátka môžem.(18.1.2018)

 • ver_mah
  *

  Čekala jsem, že tento film bude mít velký potenciál. Bohužel při druhé polovině filmu mi došlo, že jsem se naprosto mýlila.(12.11.2017)

 • Marqta
  *

  Byla jsem na to hodně zvědavá, ale ve výsledku mě to zklamalo. Nevím moc co si myslet. Přišlo mi, že všechny nějaké "vyhrocené" okamžiky byly poskládané v následujícím sledu okolností; ta divná holka se začne chovat divně a začne křičet a udělá z ničeho hrozný problém- odejde- týpek se pak cítí být vinen, jakože udělal něco špatně. To je jedna věc co mi přišla absurdní, další byla vůbec prostě celé ta postava Gabi a v neposlední řadě i celý příběh filmu. Je to takové prázdné nanicovaté a hloupé.Škoda. Jedna a půl hvězdičky.(26.12.2017)

 • sochoking
  **

  Vzťahová dráma, ktorá sa tvári, akoby chcela zvestovať dôležité posolstvo, avšak je len obyčajným príbehom kurvičky s peknou tváričkou, ktorá vedela všetko pekne zabaliť do premúdrelých kecov. Na konci mi Gabi už pekne liezla krkom a pri záverečných titulkoch som cítil, ako celý film, ktorý je mimochodom plný iba krásnych mladých ľudí, vyšumieva do prázdna.(11.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace