Wohnout - Svaz českých bohémů

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Česko, 2012, 4:02 min

Jara.Cimrman.jr

"Z přímek se stávaj zatáčky, točí se svět, jsem na sračky." Jako abstinent jsem nikdy neměl tisíc otázek na žádnou vzpomínku, ale často jsem se pohyboval mezi lidmi, pro které to bylo pravidlem, a šavlí z kvalitního vína přitom bojovali proti systému. Vždy mě bavilo sledovat jejich ztrátu solidnosti a proto mohu bez rozpaků napsat, že ten text i klip jsou geniálně přesné. A zábavné, čehož si cením nejvíc. ()

bart_

"Z přímek se stávaj zatáčky, točí se svět, jsem na sračky. Vedle mě zvrací princezna, nastavím dlaň a požehnám. Pro všechny jasný poselství: tomu se říká přátelství!" ____ Svatá bible všech sekt pařmenů a alkáčů, která nesmí chybět na žádný kalbě - ty ikonický lyrics dokáže kompletně zpívat i v opojný alkoholický nirváně snad každej! ____ "Tak jsme se tu všichni sešli, co myslíš, osobo? Na to nelze říci než 'Co je ti do toho?' Tak jsme se tu všichni sešli, co myslíš, osude? Na to nelze říci než 'Jinak to nebude!'" ()

lubospoti

Tak že by tenhle videoklip byl po vizuální stránce nějaký výkřik originality se říct nedá. Ale skladba samotná tento klip bohatě utáhne sama. ()