poster

Umělec Adolf (TV film)

 • Velká Británie

  Adolf the Artist

 • Velká Británie

  Hitler the Artist

Krátkometrážní / Komedie

Velká Británie, 2017, 26 min

Režie:

Dan Zeff
 • Cheeter
  **

  Takové mdlé. O tom, že Iwan Rheon dokáže křičet a být temperamentní víme dost. Jediné, co mě tak dokáže překvapit, byl výkon Ruperta Grinta. Je vidět že má mnohem větší potenciál a je škoda, že nedostává prostor.(1.9.2017)

 • slunicko2
  ***

  Velmi anglická jednohubka začíná skvěle, pokračuje slušně, ale nevýrazně a předvídatelně končí. 1) Roztomilému britskému herectví nestojí v cestě ani nepřípadný věk hlavních představitelů. 32letý Iwan Rheon si s chutí zahrál zhruba 18letého Hitlera a i 29letý Rupert Grint (asi 19letý August Kubizek) působil věrohodně. 2) Škoda jen odbyté pointy.(17.6.2017)

 • Malarkey
  ***

  Už jsem viděl daleko lepší kratasy, než je tento. Celý příběh přemejšlíte nad myšlenkou příběhu a závěr se tak utne, že vlastně nemáte slov. Kdyby tam nebyl Iwan Rheon a Rupert Grint, tak to bude hodně špatný. Takhle ale, když tam jsou oni, jsem alespoň čekal, že to bude minimálně dobrý, jenže ono to je minimálně hodně průměrný. A k ničemu.(31.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace