The Hollow Child

• Kanada The Hollow Ones (pracovní název)

Samantha byla adoptována a je součástí nové rodiny, která bydlí v domě na samotě u lesa, ve kterém se v minulosti ztratilo několik dětí. Její nevlastní desetiletá sestra se také ztratí v lese. Naštěstí se však po pár dnech objeví před domem, stejně jako ostatní děti v minulosti. Něco se však změnilo, chová se divně. Samantha  je odhodlaná zjistit, proč děti v lese mizí a co se stalo její sestře. Podle místní legendy za všechno může přízrak zvaný Hollow Man. (jkpj22)

brasek

Kanadské horory sú zlé, alebo ešte horšie... tu som mal spočiatku pocit, že výnimka je na svete a príbeh bude aspoň priemerný. Žiaľ po necelej polhodine je The Hollow Child absolútne nesledovateľný, celé sa to zmení na psychopatickú drámu. Ako horor je to prepadák a ako film je to strata času. ()

TesterX

Tohle je fakt slaby. Televizni ptakovina pro deti, z niz je levnota videt na kazdem zaberu. Jedna hvezda asi jen za hlavni postavu, ta se snazila, zbytek stabu do toho hodil vidle. ()

Miroslav.Zac

Kanada má množství původních legend - a bubáků, proto nechápu, proč si musí vymýšlet další. Film toho moc nenabízí, snad jen ten noční les je ke koukání. Většina filmu se skládá z návštěv lesa a kecání o ničem, no a ten konec je vyloženě na facku. ()

sadsammy

Nevím, kde jsem našla takové velké množství dobrých recenzi, protože to mě trochu zklamalo. Dávám tomu dvě hvězdičky za námět a ideje a druhou bych dala za atmosféru filmu. Já jsem celý film koukala a furt se v mé hlavě objevovaly otázky a to bylo až celý film takže drží to do konce. Ale podle mě bylo malo lekaček tedy jejich vůbec nebylo, jen zajímavý námět a tak říkajíc hrůzná atmosféra. Jinak příliš typický a hodně klišé, ty horory posledního desetiletí fakt jdou dolu. ()