Akční park

• USA Action Point (více)

Všemi oblíbený ztřeštěnec Johnny Knoxville se vrací se svými třeskutě vtipnými kaskadérskými kousky v komedii Action Point. Knoxville se představuje v hlavní roli muže jménem D.C., potrhlého majitele laciného zábavního parku, ve kterém jsou všechny atrakce stavěné s minimálním ohledem na bezpečnost, ale s důrazem na maximální zábavnost. Ve chvíli, kdy za D.C. přijíždí jeho pubertální dcera Boogie, se kterou se dlouho neviděl, je v sousedství otevřen korporátní megapark, který ohrožuje budoucnost Action Pointu. Aby zachránil milovaný park i vztah s dcerou, D.C. je ochotný se svojí partou vyšinutých zaměstnanců riskovat úplně všechno a předvést ty nejšílenější kousky. U filmu, v němž nechybí úžasné vtípky, krkolomné kaskadérské kousky ani medvěd, který usrkává pivo, se budete smát z plných plic. (HBO Europe)

Tomas182

Nejlepsi z filmu je medvěd :). I přesto nemohu rici, ze bych se nebavil. Rozhodně tento film nebude patřit k těm, které se vryji do paměti, ale na páteční podvečer pro zasmání dobré. ()

Farao607

Takový ten film vhodný pro "hromadné" sledování pokud možno s trochou alkoholu. Jednou a stačí (ale zasmáli sme se) ()

Reyer

Kombinace: zábavný park, notor grizzly, léto a Johnny Knoxville se musí rovnat jediné věci – pořádná legrace a zamyšlení se nad dnešní upjatostí. Samozřejmě nemá to grády jako původní Jackass, ale mé očekávání to naplnilo. Trochu mě zklamalo nízké obsazení původních herců z Jackass, ale tohle nemělo být pokračování Jackass, takže vše v pořádku. ()

hujerita

Nieje to Oscarové dielo a ani som to nečakal. Čakal som jednoduchú zábavu v štýle bum prásk smiech. To som samozrejme dostal a preto vôbec neľutujem, že som to videl. Bavil som sa a o to išlo tvorcom predovšetkým. ()