Sexuálne zvedavá teenagerka si vybuduje neortodoxný vzťah so svojim nestabilným nevlastným bratom. (dwdb)

Trailer

JohnCZ

Správňácky fucked up romance, originální coming of age film a vlastně i dost funkční drama. Sympatie k postavám divák nenajde hned, ale v depresivním suicidal tlouštíkovi se (alespoň částečně) najde snad každý druhý miléniál a o Zoey Deutch radši ani nemluvit. Obrazově i režijně to navíc upoutá i ve chvílích, kdy tempo pozvolní. Každého to asi neosloví, ale pro fandy divných nezavisláren to je imho chutný žánrový příspěvek. ()

aquiver

Průměrné coming of age indiečko, které z komedie přejde do dramatu, bohužel nic hlubšího či zásadně originálního. Zoey hraje dobře, umí upoutat pozornost a film spolu se šikovnou režií drží. Největší potíž je v nedobře napsaném scénáři, za první cca hodinu filmu bych udělil spíš hvězdičky dvě, pak se stane důležitá událost, která vše posune o kousek výš. I tak film nepůsobí moc uvěřitelně, pro jeho pozitivum mám tento druh americké nezávislé scény rád. 55 % ()

novoten

Vidět Flower je jako sledovat interaktivní film, kde za mě potměšilí diváci volí pomocí nesmyslných voleb co nejabsurdnější dějovou cestu. Snad aby to nesympatické sbírce hlavních postav řádně osolili. Zoey Deutch by si zasloužila stokrát víc, tudíž její volbu zastavit se právě u tohoto scénáře upřímně nechápu. ()

eraserhead666

Příjemný osvěžovák s dobře napsanými a odehranými postavami. Zoey je krásně kontrastní, velmi dobře pojatá postava, na jednu stranu by vás dokázala brutálně nasrat, na druhou stranu ji chápete, prostě klasický pubertální spratek, který si dokáže získat sympatie. Mám obrovskou radost z toho, že Kathryn Hahn bere i role, v nichž výborně a s přehledem ukazuje, jak skvělá a příjemná herečka umí být, byť ji miluju i pro její komediální role, je prostě úžasná. ()

Aljak

Určite originálne, a koniec koncov také zaujímavé osvieženie súčasnej filmovej scény. Aj keď musím uznať, že v tom bola dávka takej tínedžerskej naivity a nerozvážnosti, ktorá miestami prechádzala až do absurdnosti. V podstate to bola taká ľahkovážna blbôstka, ale aspoň originálna a niektoré dialógy boli fakt úsmevné. Zoey Deutch v úlohe provokatívnej a excentrickej Eriky ma neuveriteľne bavila (taká drzá a afektovaná dievčina, až to bolo príťažlivé) - a určite nie som jediný! P.S. Pozor na Eiffelovku, je nevyspytateľná :D ()

• Film bol natočený za 17 dní za menej ako pol milióna amerických dolárov. (dwdb)