Epizody(6)

Šestidílná komediální minisérie z prostředí policejní služebny v pražských Holešovicích. (Stream.cz)

Recenze uživatele Esgalnor k tomuto seriálu (1)

Vajíčka (2017) (E01) odpad!

Poprvé jsem ocenil pomalý internet a sekání seriálu, protože jsem si mohl dopřát alespoň drobné pauzy během sledování Fízlárny. Špatně tu je vše. Stopáž 15 minut je nesnesitelně dlouhá na takovou hrůzu. Pokud jste chovanec ústavu pro duševně choré, ale nějaký extrémní případ, asi budete slintat blahem. Případně, pokud jste imbecilní, taky vás Fízlárna potěší. Jinak ruce pryč. Tento styl humoru měl zůstat v minulém století. Bohužel, nezůstal, takže tu máme velmi špatnou seriálovou verzi těch nejhorších Kameňáků, kdy se normálního vtipu snad ani nedočkáte. Je tu až odporná konzistence fekálního humoru, očekává se, že se budete smát vulgarismům nebo moravskému nářečí... jen protože to je moravské nářečí. Jardové z nejbližší křížovky tedy budou hýkat blahem... Jaký je ale vlastně smysl nebo nějaké poselství tohoto seriálu? Snažil jsem se a nenašel jsem nic. Tvůrci si napsali scénář pod vlivem, když chlastali s Jardou na tý křížovce. Jinak si to neumím vysvětlit. Nesympatičtí herci přehrávají, postavy jsou spíš trapné, vtipy jsou dementní a klad nevidím žádný. Tohle nestojí za váš čas, ačkoliv to má jen čtvrt hodiny. ()