Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Šestidílná komediální minisérie z prostředí policejní služebny v pražských Holešovicích. (Stream.cz)

Recenze (25)

orkadimenza 

všechny recenze uživatele

Už jsem si zvykl na rozřazování miniseriálů od Streamu do tří škatulek podle hodnocení. V první skupině jsou kvalitní počiny, nad kterými člověk rád stráví svůj volný čas a ještě je velká šance, že se dobře pobaví (např. Autobazar Monte Carlo). Do druhé skupiny patří seriály nemastné neslané či "výkonostně" kolísavé, které ale neurazí a člověk je bez problémů dokouká (např. Pěstírna). A do třetice je zde skupina seriálů, které jsou tak nezajímavé, nevtipné a nudné, že se dokoukávají s velkými problémy a někdy se to ani nepovede. Mně se to u Fízlárny nakonec povedlo, ale to zřejmě jen díky tomu, že má pouhých 6 dílů. Na rozdíl od Pouti ještě bez zajímavého hereckého obsazení, které vypadá spíš jako vytažené z nejbližšího maloměsta. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Tak žádný intelektuální výkvět to není, ale celkově Fízlárna (po)bavila. Vtipy na Brno se neomrzí. Respektive by se omrzely, kdyby ti asijští vesničani nebyli tak omezení a maloměšťácky se nevztekali pokaždé, když si s z nich někdo dělá srandu... 70% #hrdytupyprazak ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Za tři pětky mám u nás prkennó tojku aj s hercnó ve vratech, do piče. No nedám takový love za sranec." Nástup Rudy Kyselky na Obvodní oddělení Holešovice mě dost bavil, ale pak už to bylo horší. Nicméně tlustý strážmistr, s hodnostním označením rotný, dopraváckou košilí, bermudami po tatovi a střílící hlášky v hantecu byl vynikající. Taky "to" Hrabák mělo své světlé chvilky, ale keptn byl takový slabší a mafiány placené Malé Bobeš, tak to bylo vyložené neštěstí. Z komentářů svých kolegů jsem pochopil, že má úroveň klesla na absolutní dno, když se mi tohle celkem líbilo, ale ona neklesla. Já ji tam měl vždycky. ()

Torpid odpad!

všechny recenze uživatele

Jiří Maryško a celé Demago je minimálně zajímavej divadelní originál, i když lístek bych si na něj nekoupil. Z toho mála, co jsem viděl jde o jakousi míchanici chtěnné trapnosti, improvizace a pološílenství. Problém mám s tím, že tam, kde se diváci smějí se mi v deviti z deseti případů napíná žaludek až do bolesti. Žádná zábava ani žádné další katarze.Tolik o divadle. Tenhle seriál mi nepřijde ani tak špatný, až by byl dobrý. Nebo legrace na Soukupova majora Maisnera.? Nevím, co tím tvůrci chtěli říci a krom tohodle textu to ani nehodlám zjišťovat. Tupá vychcaná podbízivost, marný pokus o jednoduchý humor - nejhlubší odpad. tvůrcům se napříště vyhnu a zde po druhém díle končím. ()

Ozzy2 odpad!

všechny recenze uživatele

Vadí mi, když v některých částech naši vlasti mluvěj lidi ještě v roce 2017 jako hovada.To za prvé.Za druhé to postrádá jakýkoliv vtip, je tam jen pár příšerně přehrávajících idiotů.Možná v divadle by se to sneslo, ale na obrazovce to působí příšerně. Odpadoví Policajti z předměstí jsou proti tomuto paskvilu umělecké dílo. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama