Naked Attraction - Dating hautnah

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní / Pornografický
Německo, 2017, 60 min

Účinkují:

Milka Loff Fernandes (moderátor)

castor

Možná se na základě toho někdo podívá upřímněji do zrcadla, možná to někomu poslouží jako milostná předehra, možná to někdo hned přepne, každopádně jde o solidní bizár. Muž či žena si vybírají své potenciální partnery a partnerky pouze na základě zcela odhaleného těla. Zadek, ochlupení, stydké pysky, předkožka. Prostě všechno. Britského formátu z roku 2016 se chytlo hned několik dalších zemí, v Česku je k vidění právě německá verze. Ta se může pochlubit atraktivnější moderátorkou. Každopádně za sebe (když přejdu všechny ty řeči o pozvednutí sebevědomí) vnímám jedno velké pozitivum: zejména mladí lidé, kteří mají v hlavách sténající pornoherečky, reálně vidí, jak vypadají přirozená lidská těla. ()

SOLOM.

Německá verze skoro stejná jako ta britská – pěknější moderátorka a z těch tří dílů co jsem viděl i pěknější ženské na výběr. Jinak ovšem opět stejný kolovrátek bizarní podívané jako tomu bylo předtím. Je fajn, že jsou vám nejdřív nabídnuty ženské přednosti a potom až ksicht, jenže v reálu já dávám přednost tomu co má ženská v hlavě a jestli umí vařit, než aby vypadala jak modelka, měla půlmetrové nehty, silikonové čtyřky a žrát jsem musel v hospodě. Jak říkáme u nás nejlepší je „valašský průměr“, nějaké to kilo navíc se neřeší, hlavně to nesmí být slepice a kurva… ()

Paxxx.cz

Párkrát jsem se díval na tento pořad na televizi Óčko. Není to něco co bych vyhledával, ale určitě to někomu může otevřít oči nebo třeba i zvednout sebevědomí. Svět je hodně zkreslený věčným hledáním dokonalosti - velkých penisu, prsou, skvělé postavy. Zde člověk uvidí, že nahota je jednak přirozená věc a ne každý má dokonalé tělo a i tak se za sebe nestydí, ba právě naopak. Třeba někdo ztratí i nějaké komplexy, dívat se ale pravidelně nebudu - 4/10. ()

Gogo333

Docela zajímavý nápad na seznamku. Muž či žena si vybírají svého partnera podle vzhledu. Šest případných partnerů je nahých a jsou schovaní za barevnou oponou. Opona postupně vyjíždí nahoru a odhaluje těla a přitom osoba hledájící partnera s moderátorkou komentují viditelné části a postupně partnery eliminují. Když je vždy někdo vyřazen, tak je teprve představen a je vidět celý. Po odhalení přirození+pozadí, hrudníku a nakonec hlavy jsou zbylé tři osoby otázány otázkou, co se jim na svém těle líbí nejvíce a co nejméně a následně poprvé promluví. Když jsou už jen dva, tak se jde svlíknout i vybíratel partnera a zbylí dva musí říct, co sem jim na jeho těle líbí a je vybrán vítěz a jdou společně na rande. Pak o tři týdny později vždy komentují jejich vztah. Toto se děje 2x za epizodu a nejde vždy jen o hetero, ale i homo a bi, takže kombinace partnerů jsou různé. Při komentování jednotlých částí těl je i vložena nějaká poučka nebo zajímavá informace. ()

mira007

Erotická seznamka podle britského pořadu, kde si soutěžící vybírá protějšek z šestice postupně odhalujících se postav, postupně jsou vyřazováni až zůstanou dva, před kterými se odhalí i sám soutěžící, který určí vítěze. První shlédnutí je šok a bizár, ale člověk si zvykne na všechno. Britská verze byla obohacena tím, že si občas holka vybírala holku, nebo že pár hledal třetího což už míří trochu do sfér porna ( a to nemluvím o učasti jakýchsi hormonových hermafroditů ) Německá verze je zajímavější tím, že zatímco britští soutěžící se rekrutovali z obyčejného lidu, tak německá verze je plná perfektních těl, takže to má regulerní funkci erotického pořadu. Nic divnějšího jsem v televizi neviděl. Dvě hvězdy za pár hezkých holek. ()

jeany23

Oproti britské verzi se mi tato zdá upjatější, studení Němci mě zkrátka nebaví. A potvrdil se mi můj názor, že hezké Němky abys hledal lupou. ()

Hansolo35 odpad!

Hledám si partnera podle sympatií, stejného naladění, aby měla smysl pro humor a uměla vařit. Tohle mi přijde nechutné a trapné. Některé ty holky jsou fakt strašné. ()