Nebezpečný náklad

Nate Jones

Kostýmy:

Bonnie Stauch
  • majo0007

Bejvávali časy, keď bol najnovší film Bruca Willisa anonsovaný s pompéznou reklamou. Dneska znamená najnovší film Bruca Willisa poriadny průser a tento počin na tom nič nemení. A ako bonus tu máme ženské herecké "výkony" na hranici frašky: takmer polstoročná Claire Forlani sa tu hrá na akčnú teeny pipinu a to nehovorím o pubertálnej Jenne B. Kelly, ktorá má kolty (pardon, sniperovku) proklatě nízko, dáva vám Konfuc(k)iovské rady do života a má sa za "tough" drsňačku. Juj, radosť pozerať!(30.6.2016)

Další zbytečný béčko? Mno možná, ale já se docela bavil. Spravedlivý rozdělení akce v kombinaci s jednoduchým, ale fungujícím příběhem plus sem tam odlehčený nějakým tím fórkem. Pěkně natočená honička z čluny, pár kratších soubojů nějaký to střílení, prostě klasika. Casting docela v poho a sympatickej. Nehodlám teď rozebírat jak moc to Willis má v prdeli, ale možná, že kdo ví zda by někteří jeho souputníci hrající hlavní role ve sračkách nebrali tohle určitě dobře placený zevlovaní v celkem pohodovým filmu.60%(29.4.2016)

Zlákaný na ďalší biják s Brucom Willisom (ktoré seká ako Baťa cvičky, i keď s mizernou kvalitou) som bol nakoniec zaskočený, že vo filme má len väčšie cameo a nie je hrdinom, ale premiérovo hlavným záporákom. V hlavných úlohách sú Mark-Paul Gosselaar ako „Chris Pratt pre chudobných“ a bohužiaľ stará raketa Claire Forlani, ktorá hrá femme fatale, i keď na to už dávno nemá vek, postavu ani charizmu. Spracovanie sa tiež nevyhlo množstvo menších failov, ale v zásade som dostal viac než som čakal. Akcie je dosť a jej podanie je solídne, tempo je dobré a na pomery videobéčka sa jedná o solídny počin. 5+/10(26.10.2016)

Nudné to není (což je fajn), ohledně akce velmi slušně natočené (což je vlastně základ). Co je hloupé (a dost) jsou herecké "výkony". Asi největší hrůza byla Jenna B. Kelly (alias "Logan"). Ta jakmile promluvila musel jsem se smát (a ne... vtipná nebyla). Celkově vůbec jakmile se mluvilo byla to tragedie. Obzvlášť vedle Bruce Willise a Claire Forlani to bylo ultra směšné. Netvrdím, že výše zmínění předváděli nějaký herecký orchestr. Ale bylo to jako postavit medvěda grizzlyho vedle medvídka mývala. Prostě není medvěd jako medvěd :)(3.11.2016)

• AffectedFace

ČSFD Hodnocení 11.7 2016 | 46% | Precious Cargo aneb Willisovi každoroční sračky. Bohužel je hodně vidět, že už si Willis nechce špinit ruce o větší tituly, přicemž má neskutečně svojí kariéru v píči, tak radši hraje nesmyslně tupé a záporně neetické postavy, aby si vydělal nějakej ten drobásek.... Úvod celkem dobrý, pokračovaní hrozný. 30%(13.6.2016)

• - Keď Jenna (Lydia Hull) uteká z domu pred útočníkmi, má na nohách čierne šľapky, no v ďalších záberoch sú to už čierne baleríny. (johnsnow)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 21 (koba)

• - Keď sa po prestrelke na rieke Jack (Mark-Paul Gosselaar) lúči s Jennou (Lydia Hull), Karen (Claire Forlani) má vlasy zopnuté. Jack následne naštartuje čln a odchádza aj s Karen, ktorá má zrazu rozpustené vlasy. Neskôr sa rozprávajú na člne, pričom Karen má vlasy opäť zopnuté. (koba)