Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa

Sergio Manfio

Marco Fedalto

Umberto Barison
  • blondboss

Boooring. Jedna veľká talianska animovaná nuda, ktorá ani nevie veľmi, čo chce - či sa zacieliť na mladého diváka alebo sa nasilu natlačiť do nôty dospeláka, ktorého zaujímajú da Vinciho objavy a vynálezy. Podľa mňa jeden z najzbytočnejších animákov, aké kedy boli natočené. Ani animačne žiadna výhra. 35 %(4.1.2020)

• Ric007

Slabý a pitomý, ale koukat se na to dá.(9.1.2021)

Rozpočet EUR10miliónov ($11miliónov)Tržby Celosvetovo $2,565,000▐ Neviem ale už tých animákov je asi už príliš dosť a hlavne až príliš schématické na jedno kopyto. Dobre snaha o zábavnosť, akú takú animáciu, či využitie načrtnutej témy vynálezca juniora tu je ale viac než slabší priemer to nedosiahne. /45%/(10.6.2019)

Příjemný animák, který neurazí ale ani nijak zvlášť nenadchne. Animace pěkná, dějově lehce předvídatelné - kdo je onen hlavní padouch poznáte skoro hned.(4.3.2019)

Tohle je pohadka jen a JEN PRO DĚTI. Neteře 5 a 8 let a synovec 5 let, tem se to moc libilo, chteli si to po shlednuti pustit znovu. A to normalne je velky problem najit kreslenou pohadku, ktera se libi jak holcickam, tak klukum. Vetsina pixarovskych pohadek je v dnesni dobe vic pro dospele nez pro deti, kdo z Vas to hodnotil detskyma ocima, takze hodnotim za deti. Tak jeste jednou, JE TO PRO DETI. Po te, co si to deti vyzadaly po tydnu pustit znovu, popravde, chtely to pustit znovu hned po prvnim shlednuti, tak mi rikaji, ze tomu mam dat 10 hvezdicek..:)(14.3.2021)