Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa

• Itálie Leo Da Vinci: Missione Monna Lisa (více)
Trailer 2
Animovaný / Dobrodružný
Itálie, 2018, 85 min

Při výpravě za pokladem si mladý Leonardo da Vinci pomáhá kreativními vynálezy, aby zachránil kamarádku Lisu a uprchl hrozivým pirátům, kteří jsou mu v patách. (Netflix)

Trailer 2

T2

Rozpočet EUR10miliónov ($11miliónov)Tržby Celosvetovo $2,565,000▐ Neviem ale už tých animákov je asi už príliš dosť a hlavne až príliš schématické na jedno kopyto. Dobre snaha o zábavnosť, akú takú animáciu, či využitie načrtnutej témy vynálezca juniora tu je ale viac než slabší priemer to nedosiahne. /45%/ ()

rasistik

Veľmi jednoduché, humor dosť úbohý, ale stále si to udržalo kvalitu aspoň natoľko, že mi nerobilo problémy dopozerať to do konca. ()

blondboss

Boooring. Jedna veľká talianska animovaná nuda, ktorá ani nevie veľmi, čo chce - či sa zacieliť na mladého diváka alebo sa nasilu natlačiť do nôty dospeláka, ktorého zaujímajú da Vinciho objavy a vynálezy. Podľa mňa jeden z najzbytočnejších animákov, aké kedy boli natočené. Ani animačne žiadna výhra. 35 % ()

ModryPlamen

[TV Markíza; 26.12.2021; SK dabing] Tak toto je čistý priemer. Nie je tam totiž nič, čo by nás v dnešnej dobe prekvapilo. Ani animácia, už aj Európa dokáže robiť dobré animácie. Postavy vo filme nenaštvú, ale ani výrazne neprekvapia. Príbeh úplne jednoduchý, o hľadaní pokladu, ľahko predvídateľný. A pri hľadaní sme využili pár Vinciho vynálezov. Nemôžem povedať, že by som sa nudil, ale že by som to pozrel niekedy znova, to tiež nie. A čo dávam priemeru? 50%, t.j. 3 hviezdy. ()

Alementina

Tohle je pohadka jen a JEN PRO DĚTI. Neteře 5 a 8 let a synovec 5 let, tem se to moc libilo, chteli si to po shlednuti pustit znovu. A to normalne je velky problem najit kreslenou pohadku, ktera se libi jak holcickam, tak klukum. Vetsina pixarovskych pohadek je v dnesni dobe vic pro dospele nez pro deti, kdo z Vas to hodnotil detskyma ocima, takze hodnotim za deti. Tak jeste jednou, JE TO PRO DETI. Po te, co si to deti vyzadaly po tydnu pustit znovu, popravde, chtely to pustit znovu hned po prvnim shlednuti, tak mi rikaji, ze tomu mam dat 10 hvezdicek..:) ()