Philliam (S01E08) (epizoda)

Halley Feiffer

Kyle Reiter

Kostýmy:

Rahel Afiley

Ku*va Drát! Akosi neviem, čo mám k tejto VÝBORNEJ časti napísať... KIDDING malo už od Prvej Epizódy úžasnú depresívnu atmosféru, skvelých hercov, ktorí hrali najlepšie ako (v daných situácii) mohli, a dokonca aj dobrú réžiu. Scenáristi ale tak-nejak nevedeli naplo využiť dramatický potenciál celkového zoskupenia (herci+režisér+dramaturg+kameraman), a v tom bol aj podľa mňa (niekedy) problém. Ôsma časť ale dokazuje, že sa to dá a že KIDDING mohla byť 5* dráma... 85% + Skoro mi pri určitých scénach ''ukápla'' slza... EVERYBODY HAS A BREAKING POINT...(29.10.2018)

Retrospektivní díl...který ukazuje, jak je celý seriál dokonale promyšlený. Při poslední záběru to člověku celé dojde... Everybody has a breaking point(3.11.2018)

Scénáristická, herecká a režijní lahoda. Kéž bych toto mohl vidět v domácí produkci místo ordinací a ulic.(7.12.2018)