The Rapeman

(TV seriál)
  • Japonsko レイプマン アニメ・バージョン
Animovaný
Japonsko, 1994, 2x30 min

Keisuke Iwasaki - ve dne oblíbený tělocvikář na střední škole, v noci nenapravitelný Rapeman. Jako maskovaný mstitel spolupracuje se svým strýcem, bývalým chirurgem, aby šířili spravedlnost ku prospěchu svých klientů, kteří vyhledávají jejich pomoc ve svých potížích, prostřednictvím ''Rapeman služeb''. Ať už jde o pomstu na ex-milence, o napravení vztahu mezi dcerou a jejími rodiči či o potlačení hněvu rozladěného zaměstnance, Keisuke nikdy neselže ve splnění svých poslání. Kdykoli se zde potulují zhrzené ženy, Rapeman přichází, aby je násilně donutil k převratu jejich poskvrněných srdcí. (maneki_neko)

Wade

Přečetl jsem si o čem je toto dílo a řekl jsi to musím vidět. A verdikt?  Tohle je prostě Rapeman co dělá svojí práci a ono to překvapivě není špatný má to děj a dokáže pobavit ( třeba mrakodrap) jasně příběh je zvrácený, ale i tak je to dobře utracená hodina. 55% --- 5/10 IMDb ()

maneki_neko

Snad nikdy by mě nenapadlo, že by hentai někdy mohl mít děj, který by vůbec dával nějaký hlubší smysl. I když je příběh postaven na celkem jednoduché myšlence, stále je to něčím zajímavé. Tvůrci nám tady cíleně vykládají znásilnění jako by to vlastně byl dobrý skutek. Jako kdyby to bylo něco, co by ty prohnilé ženy, které zde náš hlavní (anti)hrdina úspěšně znásilňuje, napravilo a navedlo správným směrem v jejich životě. Keisuke je tady překvapivě zvláštním způsobem sympaťák. Jen dělá svou práci. Nic víc, nic míň. Skáče po zdech jak Spiderman, má vercajk všeho druhu. A pak už jen zvolá: RAPE TIME! a o zábavu je rázem postaráno. Tahle dvoudílná série se asi nedá úplně nazvat majstrštykem, ale rozhodně se u toho určitá skupina diváků nudit nebude. ()