Čarodějovy hodiny

• USA The House with a Clock in Its Walls (více)

Desetiletý chlapec Lewis se po smrti rodičů odstěhuje do panského sídla svého strýce Jonathana. Strýce i jeho sousedku si brzy oblíbí. V domě se však dějí podivné věci, strýček i jeho sousedka totiž ovládají kouzla. Lewis pomáhá svému kouzelnickému strýčkovi vypátrat hodiny, které by svou kouzelnou mocí mohly způsobit konec světa. Film je natočen podle klasického fantasy románu Johna Bellairse. (Vertical Entertainment)

anicca

Podľa mňa je toto dosť slabé dielko. A Cate Blanchet má nehybnú tvár, čiže určite milión plastík. Dej nedáva logiku, miestami som sa v ňom strácala. Častokrát je dej zbytočne hlučný a ukričaný, postavy podľa mňa nechytia za srdce. Už si to viackrát nepustím. ()

peproch

Cate Blanchett mi byla a zůstala jedinou příčinou a jedinou radostí z tohoto filmu. Není mi deset a neztratila jsem rodiče, takže neharypotruju. A dětská filosofická otázka zní: vrátit čas? Někdy bych moc ráda. ()

Dalajlada

Žádný zázrak to sice nebyl, ale... Jack Black a Cate Blanchett jsou skvělí herci a svoji roli zde zvládli naprosto perfektně. Pan Božský už sice tak božsky nevypadal, ale pořád vynikající herec a role mu sedla. ()