Zamilovaný pár (April Pearson a Karl Davies) si chce užít romantickou dovolenou v domu uprostřed opuštěné krajiny. Již před svým příjezdem ale nabydou pocitu, že je někdo sleduje. Brzy se oprávněně začnou bát, že v domě nejsou sami. (torture666)

Likan7

Sám si nejsem jistý, jestli ten twist uprostřed byl tak dobrý, nebo jsem byl po těch 45 minutách v takové letargii, že mi ke spokojenosti stačilo málo. Každopádně první půlka je zlo. Romantický páreček, pár nesmyslných scén a klasická home invasion. Někde kolem padesáté minuty se to sice stočí na úplně jinou úroveň a minimálně při vysvětlovačkách dostává film nový příjemný náboj, posledních dvacet minut se ale zase vrátíme do toho pekla, jaké jsme zažili na začátku. Kdyby byl film natočený jako kraťas s parádní pointou a bez třiceti minut na začátku a patnácti na konci, bylo by to dobrý, takhle Fractured bohužel nudí až příliš často. ()

regentor

Minimalistický snímek s postavami do pauzírovaného mariáše natočený někde na samotě u lesa. Snaha o určitou originalitu se tomu upřít nedá, kdy nejen zde je vše relativní a záleží na úhlu pohledu, což se dá sice prezentovat jako dějový zvrat , ovšem notně ošuntělý a nelogický především v jednání postav.Jako kabaretní představení o délce 20 minut je to přijatelné ale hodina promarněná žvanírnou bez akce je skutečně jen pro silné povahy.Horor to v žádném případě není,spíš utrpení jak rychleji a někam dál posunout děj.Navození atmosféry je tady spíš zbožné přání a sci-fi , které však v popisce filmu chybí..Tuctová nuda ,kde si divák ani nevychutná plenéry, poněvadž je tam pořád tma.Naprosto není žádný důvod se o tomhle pokusu o thriller víc rozepisovat , nebo se k němu vracet. ()

TesterX

Problém tohoto dílka je jeho stopáž. I těch 80 minut se zdá především v druhé polovině být vyplněno zbytečnou vatou. Nesouhlasím s většinou komentů, že první půlka je standardní nuda a až potom se to rozjede. Mám přesně opačný názor - v první polovině slušná atmoška, strach z neznáma, zato druhá půlka by se dala střihnout do 5 minut. Takže je to tak za 2,5* - na kraťas dobrý, na film nudný. ()