poster

Ewa Farna 10: Neznámá známá

 • Polsko

  Ewa Farna 10: Skazana na busa

Dokumentární

Česko / Polsko, 2017, 90 min

Režie:

Martin Linhart

Scénář:

Ewa Farna, Jan Šamla

Kamera:

Martin Linhart

Producenti:

Ewa Farna

Střih:

Tomáš Lyga
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ondysovec
  *****

  EWA FARNA 10: Neznáma známa - dokument při kterém člověku tečou nostalgické slzy, kdy se zasměje, kdy více pozná zákulisí. Naprosto emotivní a nádherný dokument.(12.11.2017)

 • MoniKoloma
  *****

  Moc hezký dokument o Ewy Farné. Člověk jí více poznal v zákulisí jaká je a jak prožívá emoce. Naprosto milý člověk :). Mám jí moc ráda je taková hodně upřímná :) na nic si nehraje.(30.11.2017)

 • lukituki
  *****

  Gratuluji! :)(16.12.2017)

 • Teringer
  *****

  Ewa Farna 10 je velmi milý a příjemný dokument, který se točí převážně kolem výročního koncertu, který se odehrál loni v listopadu v pražském Foru Karlín. Nejedná se tak o hlubokou sondu do zpěvaččina života jako spíš o náhled do zákulisí profese zpěvačky v mezinárodním evropském měřítku. Snímek obsahuje i několik témat ze zpěvaččina užšího soukromí, která jsou však většinou brána celkem obecně a povrchně, což je možná trochu škoda. Celkově se však jedná o pěkný, dynamický dokument, který nenudí, a který, ačkoliv je určen spíše příznivcům Farné, má šanci zaujmout i neutrální publikum. Jediné, pro mne vcelku veliké mínus, dostávají archivní záběry z televizních pořadů, které byly zřejmě stažené z internetu, protože jejich obrazová kvalita je otřesná. Dokument tedy doporučím všem, které 1) zajímá osoba Ewy, nebo 2) zajímá, jak vypadá příprava velkého koncertu v chvílemi až absurdních podmínkách, nebo 3) kteří chtějí vidět, jak Farna chodí ulicemi Londýna a křičí "do prdele", či si před předáváním cen v šatně zpívá "Nafrněnou". Čtyři hvězdy za dokument jako takový, pátá za přidanou citovou hodnotu.(20.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace