Legenda o čtyřech bojovnících

David Meadows

Scénografie:

Jon Revell
  • sofiapetra

Nevěřila jsem, že ten film bude tak hrozný, doufala jsem, že mu trochu zvednu průměr, když se na něj při žehlení podívám. Ale je mi líto - je přesně tak strašný, jak si tady všichni okolo myslí. Odpad dávám jen něčemu velice nechutnému, ale o tomto počinu se nedá říct ani to, že by byl odpudivý. Je prostě jen nekonečně pitomý.(22.6.2016)

• baiskon108

Já vím! Varovali jste mě. Černá barva byla výstrahou. Ale já se chtěl přeci jen ujistit, zda tu neukrýváte osmý div světa. :) Div to sice byl, ale ne úplně ten správný... Atmosféra byla opravdu strašlivá. Docela mě pobavil fakt, že ženy truchlí, protože ztratily děti, jeden z „bojovníků“ vytáhne kytaru, zabrnká na ni, a za minutu už mají všichni happy face, a jako by se nic nestalo.(30.6.2016)

• neon13hc

To není béčko, ale céčko. Je to jasná činská kopie pána prstenů, rádoby monumentální příběh s historií až k počátku věků, legenda, boj se zlem, blablabla. Jenže, hudba je místy ne průměrná, ale debilní, masky jsou opravdu ze ŽS Dolní Kotěhůlky, scénář je vysloveně obšlehnutej, souboje ala okresní přebor, jako celek to není podprůměrný, je to ubohý. Kdyby se alespoň snažili mít v tom nějaký originální nápad. Jo a klon Gandalfa připomíná spíš opilýho Johna, nakříženýho s Čáryfukem. A než se v tom ději vůběc něco málo stane, tak úvodní atmoška a vykreslení hracího dvorku zabeze 55 minut ze stopáže 92 minut. Vlastně jsem to dokoukal, abych mohl napsat tenhle canc, ze studijních důvodů. EDIT: Nemohl jsem si vzpomenout na ten film, co byl jako jeden z mála, ještě blbější, než tohle. A už jsem si vzpomněl: Supercyklon(9.4.2016)

• Pythonator

Angláni se zase zbláznili. Přestože mají na víc, točí sračky na úrovni těch nejstupidnějších USA béček. Pravda, že toto nebylo ani tak stupidní jako nudné. Nevím proč, mi to všechno připadalo strašně německé. Takovým trapným unylým televizním stylem přece natáčejí Němčouři. Tak jaký je skutečný původ tohoto velmi slabého filmu? Jestli má ten iluminátský plán o multikulturní Evropě vypadat tak, že všichni budou natáčet tak blbě jako Němci, tak snad začnu sledovat Ordinaci v růžovoučké zahrádce.(2.4.2016)

• sir-dave

Tak tohle bylo špatné. Když už mám peníze na film, tak proč natočit tolik nelogických situací, které s prachama nesouvisí a obzvlášť, když ti herci docela ušli. Na počátku to byla kravina, poté když se dlouho nic nedělo, paradoxně neměli co kazit, dialogy půl bídy, jenže to by se nesměl na scéně objevit poskakující kouzelný Hodor, který už byl na mě moc. Dobré možná jako kulisa třeba k dostihům.(31.8.2017)