Killing Bites (TV seriál)

• Japonsko

キリングバイツ

Killing Bites

Animovaný / Akční / Fantasy / Thriller

Japonsko, 2018, 12x24 min

Předloha:

Kazuasa Sumida (komiks)
  • q66

Ano, je to záměrně extrémně trashovité, i na poměry žánru. Je tam otravný slogan, jsou tam zvířecí fakta, je to porno maskované jako shounen. Jsou to dobré důvody se na to dívat? Kdo ví... každopádně delší komentář netřeba. 3/10, stejný bullshit jako Valkyrie Drive.(23.1.2018)

• Scalpelexis

Doplňující tagy: Prsa, zadky, explicitní ecchi v mnoha případech za hranou znechucení, plno podivných soubojů za ještě podivnějších podmínek, extra stupidní scénář, National Geographic meets X-men, trilliony udivených a překvapených obličejů, příběh nedávající smysl. Já porozumím tomu, když se někomu přes snahu něco nepovede, ale tohle je doslova flusanec do vašeho obličeje; urážka, kdy tvůrci schválně se vykašlali na všechno a rozhodli se co nejvíc otupit váš mozek. Týden co týden jsem si musel brát prášky na žaludeční nevolnost a nejíst cca 5 hodin před shlédnutím, abych měl jistotu, že se mi neudělá zle. Pro intelektuálnější lidi, co já, je to odpad, hvězdu tomu nechám za nějaký ok souboj a ok grafické zpracování. Jestli ale udělají sequel, tak si dám výlet do Japonska a ukážu jim, kdo má ostřejší zbraně.(15.1.2018)