Selfie from Hell

Horor / Mysteriózní
Kanada, 2018, 75 min

Hannah (Alyson Walker) se po delší době opět setkává se sestřenicí Julií (Meelah Adams), ale jak se zdá, ta není vůbec ve své kůži. Z ničeho nic upadá do hlubokého spánku, a tak Hannah začne pátrat, co za tím je. Na jejím blogu zjistí, že hledala "Temnou síť". Od přítele Trevora (Tony Giroux) zjistí, že není radno si s tímto druhem "zábavy" zahrávat. Jenže Hannah je zvídavá a chce tajemství za každou cenu rozlousknout. Jenže opravdu za to stojí položit život?! Rozhodně se nedívejte na třináctou selfie... jinak to bude dlouhá a bolestivá smrt! (Rodriguez)

Dickator

I když je to trošku hloupoučký horor, některé momenty byly i poměrně zdařilé, nicméně celkové provedení a hororový dojem nic moc, a na závěr ještě iritující otevřený konec jako příprava na další díl, což vyvolává u filmu takovýchto kvalit jen dojem, že autor je ekonomicky nenasytný pašík. ()

jkpj22

Do jisté míry jsem spokojený, od hororu čekám lekačky, atmosféru, napětí, strach.... dobrý závěr, dokonce mě i dokázali vyděsit..... v tomto případě jsem dostal co jsem chtěl, takže si troufám dát tomu tři hvězdy. Zároveň však uznávám, že umělecká/intelektuální hodnota tohoto snímku je prakticky nulová. Ale o tom to není a nikdy nebylo. ()

brasek odpad!

Po necelej štvrťhodine som mal veľký problém, pretože snímok neskutočne nudil a keď do úvahy vezmem, že po stránke príbehu nejde absolútne o nič tak nemôžem hodnotiť inak ako iba odpadom. Celé je to povrchné, bez atmosféry s niečím nešťastným čo divákovi tlčie hlavu o stenu. ()

vrch07256732

Prvá polovica filmu to celkom nakopla, fajn hustá atmosféra, tešil som sa že niečo na spôsob modernej duchariny, potom sa to nejako zvrhlo na dark web a bolo to celé v p... Debilné konanie hlavných postáv, úplne nelogické dejové skoky a dementné vyvrcholenie s nejakým rádoby pošukom v sprievode nejakého bubáka - ten bubák tam inak namal absolútne žiadnu rolu, len sa tu a tam ku koncu ukázal. Škoda, pokiaľ by sa to celé nieso v duchu 1. polovici a nebolo to ku koncu preplácané nezmyslami z dark webu, úchylmi a bubákom mohol to byť celkom fajn horor. ()