Selfie from Hell

Horor / Mysteriózní

Kanada, 2018, 75 min

Peter Allen

• *CARNIFEX*

"LionsGate" zrejme nemajú do čoho "pichnúť", a tak investovali do takejto lacnej záležitosti. Ja som vždy tvrdil, že pokiaľ človek nemá kapitál, nech sa nesnaží natočiť horor, ktorý je na financiách doslova závislý. Ideálnou voľbou, sa tak potom javí nejaký ten "Scary Jump", v ktorom nie je zapotreby gore či masiek, pričom stačí dostatočný talent, aby tvorca vedel pracovať s atmosférou. No lenže, čo ak ho nemá? Respektíve, nie tak celkom dokáže diváka navnadiť, zamraziť, prípadne ho iným spôsobom po emocionálnej stránke zasiahnuť? Potom sa natočí takýto pozerateľný, znesiteľný, snaživý, no bohužiaľ veľmi priemerný "Selfie from Hell". Aspoň, že to rýchlo zbehlo ..(22.2.2018)

• Morholt

Sice budu vypadat natvrdle, ale já to nějak nepochopil. Na konci to vypadalo, že jsem se konečně chytil, ale pak přišlo nějaké vysvětlení, které mě znova uvrhlo do chaosu. Každopádně sem tam se tu najdou solidní známky napětí, má to i nějakou atmosféru a bloncka v hlavní roli je docela fajn. Ale i tak jsem dospěl k zjištění, že tyhle internety nejsou pro mě. 30%(8.5.2018)

• kaylin

Nakonec se ukázalo, že je americký horor „Selfie from Hell“ spíše nijaký, že nemá pořádný náboj a ani pořádné koule na to, aby ukázal něco víc, což je škoda. Někdy prostě jen nestačí, že je zde docela dobrý základ. Co následuje, už nemusí být zrovna výživné. Někdy je to prostě jen nuda, která není extra špatně provedena, ale bohužel v sobě nemá ani nic, co by bylo opravdu skvělé. A tohle není.(27.4.2018)

• Flopik

Dá sa tu vytknúť nehorázna kopa vecí ako napríklad vykrádanie všetkého, nič moc kamera, otrasný scenár , slabé herecké výkony a citelne slabý rozpočet. Avšak pozerať sa nato dá, lakačky nestoja za veľa ale nie sú úplne vedľa a hlavná hrdinka je aspoň pekná. Ja by som aj dal tie 3 ale ten koniec to úplne pochoval. Keby nebolo toho že je to režisérova prvotina dal by som hviezdu. Určite nedoporučujem.(16.7.2018)

Ženská najde na darknetu odkaz, že když shlédne 13 selfie tak si pro ni něco/někdo příjde. Tak se na to podívá a něco na ni zaútočí mezitím se její sestra a nějaký it technik snaží přijít na to co se jí stalo. Tož viděl jsem horší horory co měly daleko větší hodnocení než tohle jen mě zarazil konec říkal jsem si to se mě to seklo nebo co a přitom tam stopáž běžela dál nic se nedělo a obraz stál a pak byl konec. P.s. já nevím, ale mě kdyby sestra ležela několik dní v komatu a nehýbala se a nejedla tak bych volal nějakého doktora nebo specialistu.(9.5.2018)