Asijská spojka

Ali Helnwein

Damiano Tucci

Scénografie:

Toey Jaruvaateekul

Dva zlodějíčci Jack (John Edward Lee) a Sam (Byron Gibson) vykradou v Kambodži malou banku, ale tam má peníze uložené bos Gan Cerrancurie (Steven Seagal). Nalezením peněz je pověřena jeho pravá ruka Neeron Mortima (Sahajak Boonthanakit), který Jacka najde v bytě přítelkyně Avalon (Pim Bubear)... Steven Seagal byl jedním z několika výkonných producentů a hraje regulérní vedleší zápornou roli. V roce 2016 jde zatím o Seagalův nejlepší počin, protože filmy Sniper: Special Ops a Code of Honor dopadly hůře. Michael Jai White se jako překupník zbraní Greedy zastaví jenom na chvíli a do děje nijak zásadně nezasáhne. Dean Alexandrou se mohl zdržet déle jak jednu scénu, protože tam potenciál pro akci byl. V závěrečných titulcích filmu je uvedno, že vznikl v roce 2015. Nejde o nic originálního, ale bylo to docela koukatelný. HODNOCENÍ 50%(15.5.2016)

• Lacike

Chcel som zacat zapletkou, ale Rominator ju zhrnul vystizne. Proste dava zmysel. Technicka stranka je tiez relativne kompetentna. Akcia celkom prehladna. Ale hlavny problem je, ze je to neskutocna nuda. Nie je to ani natolko mizerne, aby to bola zabava. Ustredny par mi bol ukradnuty. Seagal tu hra znova dokopy par minut. Netypicke je, ze hra zaporaka, ale to je jedno. Ziadny respekt nevzbudi. Prave naopak. Vdaka tomu, ze ho cely cas odrbava jeho vlastny clovek, tu je skôr za vola. No a v akcii je uz uplne k smiechu. Behom prvej bitky sedi na stolicke, behom druhej mava dýkou do kamery a behom tretej jednou ranou komicky odrovna dve namakane gorily takym spôsobom, ktory by ste mu neuverili ani ked bol v top forme a uz vôbec nie dnes. Cisty cas bitiek tak 15 sekund dokopy. A potom tu je par prestreliek, ktore mi pripomenuli moje detske casy, ked sme sa hrali s kamaratmi a robili pri nich zvuky pif, beng, ratatata. Tu akurat dodatocne pridali CGI iskri od zbrani a nejake tie zasahy na autach, pripadne digikrv. Stale to pôsobi skoro tak mizerne ako v tom prvom trailery bez efektov. Skoro som zabudol, ze sa tam na 1-2 minuty mihne Michael Jai White ako priekupnik zbrani. Bitku samozrejme nema. Ale v dobe natacania tejto pecky tocil v Thajsku Never Back Down 3, tak preco si za den lahkej roboty neprirobit? Takze komu tento film odporucit? Ludom, ktory maju fetiš na tocenie filmov v exotickych exterieroch. Zdravim vegetola. A potom este notorickym päthviezdickarom typu CaseyRyback007.(15.5.2016)

Nemám Stevena Seagala moc rád, ale jelikož hrál v tomhle filmu zápornou postavu, která mu docela sedla, tak mi ani trochu nevadil. Příběh je dobrý, i když nijak objevný, ale díky hlavním postavám docela funguje. Přejete jim, aby to s nimi dobře dopadlo. Akční to moc není, ale o to více vynikne vztah. Za mě více méně průměr.(29.5.2016)

• Andersis

Tak. Já jsem to na rozdíl od poloviny tupých ubožáků ( kteří hodnotí automaticky odpadem ) viděl. Jako ono....... je to slabé. Ten film je natočený bez špetky zapálení. Jen rutina a nic víc. Někdy nesmyslně navazující scény, jindy až moc zkratkovitě vyprávěné. Seagal má úlohu záporáka. Oběvuje se tu tak nák akorát. V soubojích se předvede jen jednou a spíš střílí a mluví. Ostatní je špatné a nebo bylo vše řečeno :-)(3.7.2016)

• SeBig

Parodie na Brada Pitta a parodie na Tima Rotha vylupují ruzný obchody, pak vyloupěj obchod který patří Segalovi, který mává ve sví vile rukama a žere zeleninu, když to zjistí, div se nezadusí kapustou a jde po nich!! Jak tenhle boj mezi nima dopadne?? No musíte si to přeciii pustit. Akce skoro žádná, ke konci se tam jakoby začne něco dít ale já nepocitoval žádný emoce a nemel jsem opět komu fandit!!! achjo.(12.7.2017)