Dvojice Američanů žijících v Thajsku, Jack (John Edward Lee) a Sam (Byron Gibson), přišla na způsob jak cestovat a ještě na tom vydělat.Podnikli výlet za hranice Thajska, do Kambodže, a vyloupili místní malou pobočku banky. Štěstí jim přálo a oni shrábli kolem 200 000 amerických dolarů a zmizeli. Nadšený Jack si začal dělat plány do budoucna: jeho podíl by mu stačil na to, aby začal nový  bezstarostný život se svoji milovanou Avalon (Pim Bubear). Budoucnost však není vůbec růžová, jak si dvojice zlodějů představuje. Peníze jsou totiž označené a jejich majitelem je nelítostný mafián Gan Sirankiri (Steven Seagal), který je chce nazpět co nejdříve. Jeho pravá ruka Niran (Sahajak Boonthanakit) je vystopuje a rozhodne se využít zlodějů pro vlastní plány. Bude jim poskytovat typy na banky, kde má jeho šéf ukrytou větší hotovost a oni mu z něj odevzdají rovnou polovinu. Jackovi  a Samovi nezůstává nic jiného, než na tento obchod přistoupit.... (TV Barrandov)

Wacoslav1 odpad!

Stevo svaté sádlo Seagal už je asi definitivně v žumpě. Rusáci mu bohužel avizovaných 20 mega na film nepřisypali, ale možná, že šikmý voka mu nově nabídli členství ve dvaceti fast foodech kdesi v ťamanistánu tak proč do toho nejít, že jo? A tak místo Soviet connection tu máme Asian connection. Mno a aby v tom vousatý hubeňour v černým pyžamu nebyl sám tak se na pořádnou prezentaci tohohle filmu vysrali i všichni ostatní, kteří evidentně omámeni svatozáří svatého sádelníka na to svorně serou taky. Jop to jsem si pěkně zasejčkoval o sračkách! MJW se jenom mihne, Sizemore tu pro jistotu vůbec nehraje a ti ostatní stojí za vyliž análek. Akce stojí za hovno, většinu stopáže je to brutální nuda z letargie to pozvedne jenom na 10 vteřin sám Štefan když začne energicky řvát na ťamany aby mu vrátili jeho zajebaný prachy! To jsem čuměl já normálně myslel, že v půlce tohohle filmu regulérně chcípnul. No tak nic co není může být, něco mi říká, že už to nebude dlouho trvat. Za svou nekonečnou trpělivost udílím týhle žumpičce aspoň 5% ()

Rominator

Dva zlodějíčci Jack (John Edward Lee) a Sam (Byron Gibson) vykradou v Kambodži malou banku, ale tam má peníze uložené bos Gan Cerrancurie (Steven Seagal). Nalezením peněz je pověřena jeho pravá ruka Neeron Mortima (Sahajak Boonthanakit), který Jacka najde v bytě přítelkyně Avalon (Pim Bubear)... Steven Seagal byl jedním z několika výkonných producentů a hraje regulérní vedleší zápornou roli. V roce 2016 jde zatím o Seagalův nejlepší počin, protože filmy Sniper: Special Ops a Code of Honor dopadly hůře. Michael Jai White se jako překupník zbraní Greedy zastaví jenom na chvíli a do děje nijak zásadně nezasáhne. Dean Alexandrou se mohl zdržet déle jak jednu scénu, protože tam potenciál pro akci byl. V závěrečných titulcích filmu je uvedno, že vznikl v roce 2015. Nejde o nic originálního, ale bylo to docela koukatelný. HODNOCENÍ 50% ()

mzss1

|35%| Tak po nedávných snímcích Sniper: Special Ops a Code of Honor tu máme další počin, kde uvidíme Seagala. Hlavní roli opět nemá ikdyž se tu dost často vyskytuje. Zezačátku má 2 souboje. Jeden je vteřinový, kdy rychle zneškodní svého protivníka a ten druhý není o moc delší, ale celkem ujde. Ke konci si Steven trochu zastřílí, což už moc zajímavé není. V průběhu filmu se alespoň trochu snaží hrát, má roli drsnějšího gangstera – moc mu to nesedí, ale nějak mě to nepohoršilo. Ostatní herci včetně toho hlavnějšího mě moc nebavili. Ten hlavnější tu také neměl nějak nejkladnější roli, takže jsem mu ani na sekundu nefandil. Příběh je takový nevýrazný, ne moc záživný. Akce tu je tak akorát, plno přestřelek a i nějaké ty obyčejné souboje, pranice – extra to jako celek nenudilo, ale druhý den jsem už většinu tohoto dílka pozapomněl. Pár vyvraždovaček se tu aspon najde. Hudba celkem normoš. Ve výsledku je to klasický podprůměrný videobéčkový standart této doby. Totální brak to není, ale o zbytečnosti se tu dá mluvit. ()

Lateef odpad!

Kdysi velký mistr, v tomto čase rozměrově totožný s Jupiterovým měsícem Chaldene a slyšící na přízvisko Seagalosaurus Rex, zabředává do stále větších hnojů. Steven se ve filmu pohne celkem asi na 20 vteřin, přičemž jeho nejzajímavější technika vypadá jako sklepávání napitých klíšťat z obou předloktí. Fantastický. Příběh..., cože, já to slovo fakt napsal?? Teda to, co má vypadat jako příběh, si vycucal z prstu přišmrdávač u jedné ze dvou kamer, které tohle svinstvo natáčely. Která slova mě ještě napadají?? Zbytečnost, WTF, nuda, směšnost, trapnost. Fakt nechápu, proč má někdo potřebu natáčet něco takového. Odpadní sranec. ()

tron

„Teraz ma oveľa viac, ako prachy, trápia moje pocity.“ Seagal si v rokoch 2016 a 2017 na konto pripísal dve pre seba a svojich fanúšikov poriadne šokujúce filmové skúsenosti. V Obchodníkovi z Číny dostal pravdepodobne svoju historicky prvú nakladačku (navyše od Mikea Tysona wtf) a v Ázijskej spojke si vyskúšal zápornú rolu (ale máte pravdu, to mal už v Machete). Je to o čosi lepšie, ako Obchodník z Číny, lebo tu na rozdiel od neho Seagal nevystupuje iba v dvoch scénkach, nie je to zbytočne pekelne dlhé, je tu viac akcie a celkovo je to zručnejšie, svižnejšie natočené. A nie je to zaťažené strašnou čínskou politickou agitkou (thajsko-americká koprodukcia je cítiť). Značne šokujúco a neuveriteľne znie informácia, že námet pochádza z pera Toma Sizemorea (ktorý sa so Stevenom stretol v praveku v Profesionálovi). ()