Asijská spojka

Damiano Tucci

Scénografie:

Toey Jaruvaateekul
  • Lateef

Kdysi velký mistr, v tomto čase rozměrově totožný s Jupiterovým měsícem Chaldene a slyšící na přízvisko Seagalosaurus Rex, zabředává do stále větších hnojů. Steven se ve filmu pohne celkem asi na 20 vteřin, přičemž jeho nejzajímavější technika vypadá jako sklepávání napitých klíšťat z obou předloktí. Fantastický. Příběh..., cože, já to slovo fakt napsal?? Teda to, co má vypadat jako příběh, si vycucal z prstu přišmrdávač u jedné ze dvou kamer, které tohle svinstvo natáčely. Která slova mě ještě napadají?? Zbytečnost, WTF, nuda, směšnost, trapnost. Fakt nechápu, proč má někdo potřebu natáčet něco takového. Odpadní sranec.(29.5.2016)

• SeBig

Parodie na Brada Pitta a parodie na Tima Rotha vylupují ruzný obchody, pak vyloupěj obchod který patří Segalovi, který mává ve sví vile rukama a žere zeleninu, když to zjistí, div se nezadusí kapustou a jde po nich!! Jak tenhle boj mezi nima dopadne?? No musíte si to přeciii pustit. Akce skoro žádná, ke konci se tam jakoby začne něco dít ale já nepocitoval žádný emoce a nemel jsem opět komu fandit!!! achjo.(12.7.2017)

Nemám Stevena Seagala moc rád, ale jelikož hrál v tomhle filmu zápornou postavu, která mu docela sedla, tak mi ani trochu nevadil. Příběh je dobrý, i když nijak objevný, ale díky hlavním postavám docela funguje. Přejete jim, aby to s nimi dobře dopadlo. Akční to moc není, ale o to více vynikne vztah. Za mě více méně průměr.(29.5.2016)

• Lacike

Chcel som zacat zapletkou, ale Rominator ju zhrnul vystizne. Proste dava zmysel. Technicka stranka je tiez relativne kompetentna. Akcia celkom prehladna. Ale hlavny problem je, ze je to neskutocna nuda. Nie je to ani natolko mizerne, aby to bola zabava. Ustredny par mi bol ukradnuty. Seagal tu hra znova dokopy par minut. Netypicke je, ze hra zaporaka, ale to je jedno. Ziadny respekt nevzbudi. Prave naopak. Vdaka tomu, ze ho cely cas odrbava jeho vlastny clovek, tu je skôr za vola. No a v akcii je uz uplne k smiechu. Behom prvej bitky sedi na stolicke, behom druhej mava dýkou do kamery a behom tretej jednou ranou komicky odrovna dve namakane gorily takym spôsobom, ktory by ste mu neuverili ani ked bol v top forme a uz vôbec nie dnes. Cisty cas bitiek tak 15 sekund dokopy. A potom tu je par prestreliek, ktore mi pripomenuli moje detske casy, ked sme sa hrali s kamaratmi a robili pri nich zvuky pif, beng, ratatata. Tu akurat dodatocne pridali CGI iskri od zbrani a nejake tie zasahy na autach, pripadne digikrv. Stale to pôsobi skoro tak mizerne ako v tom prvom trailery bez efektov. Skoro som zabudol, ze sa tam na 1-2 minuty mihne Michael Jai White ako priekupnik zbrani. Bitku samozrejme nema. Ale v dobe natacania tejto pecky tocil v Thajsku Never Back Down 3, tak preco si za den lahkej roboty neprirobit? Takze komu tento film odporucit? Ludom, ktory maju fetiš na tocenie filmov v exotickych exterieroch. Zdravim vegetola. A potom este notorickym päthviezdickarom typu CaseyRyback007.(15.5.2016)

• mzss1

|35%| Tak po nedávných snímcích Sniper: Special Ops a Code of Honor tu máme další počin, kde uvidíme Seagala. Hlavní roli opět nemá ikdyž se tu dost často vyskytuje. Zezačátku má 2 souboje. Jeden je vteřinový, kdy rychle zneškodní svého protivníka a ten druhý není o moc delší, ale celkem ujde. Ke konci si Steven trochu zastřílí, což už moc zajímavé není. V průběhu filmu se alespoň trochu snaží hrát, má roli drsnějšího gangstera – moc mu to nesedí, ale nějak mě to nepohoršilo. Ostatní herci včetně toho hlavnějšího mě moc nebavili. Ten hlavnější tu také neměl nějak nejkladnější roli, takže jsem mu ani na sekundu nefandil. Příběh je takový nevýrazný, ne moc záživný. Akce tu je tak akorát, plno přestřelek a i nějaké ty obyčejné souboje, pranice – extra to jako celek nenudilo, ale druhý den jsem už většinu tohoto dílka pozapomněl. Pár vyvraždovaček se tu aspon najde. Hudba celkem normoš. Ve výsledku je to klasický podprůměrný videobéčkový standart této doby. Totální brak to není, ale o zbytečnosti se tu dá mluvit.(1.6.2016)