Asijská spojka

Damiano Tucci

Scénografie:

Toey Jaruvaateekul
  • Wacoslav1

Stevo svaté sádlo Seagal už je asi definitivně v žumpě. Rusáci mu bohužel avizovaných 20 mega na film nepřisypali, ale možná, že šikmý voka mu nově nabídli členství ve dvaceti fast foodech kdesi v ťamanistánu tak proč do toho nejít, že jo? A tak místo Soviet connection tu máme Asian connection. Mno a aby v tom vousatý hubeňour v černým pyžamu nebyl sám tak se na pořádnou prezentaci tohohle filmu vysrali i všichni ostatní, kteří evidentně omámeni svatozáří svatého sádelníka na to svorně serou taky. Jop to jsem si pěkně zasejčkoval o sračkách! MJW se jenom mihne, Sizemore tu pro jistotu vůbec nehraje a ti ostatní stojí za vyliž análek. Akce stojí za hovno, většinu stopáže je to brutální nuda z letargie to pozvedne jenom na 10 vteřin sám Štefan když začne energicky řvát na ťamany aby mu vrátili jeho zajebaný prachy! To jsem čuměl já normálně myslel, že v půlce tohohle filmu regulérně chcípnul. No tak nic co není může být, něco mi říká, že už to nebude dlouho trvat. Za svou nekonečnou trpělivost udílím týhle žumpičce aspoň 5%(17.5.2016)

Nemám Stevena Seagala moc rád, ale jelikož hrál v tomhle filmu zápornou postavu, která mu docela sedla, tak mi ani trochu nevadil. Příběh je dobrý, i když nijak objevný, ale díky hlavním postavám docela funguje. Přejete jim, aby to s nimi dobře dopadlo. Akční to moc není, ale o to více vynikne vztah. Za mě více méně průměr.(29.5.2016)

• mzss1

|35%| Tak po nedávných snímcích Sniper: Special Ops a Code of Honor tu máme další počin, kde uvidíme Seagala. Hlavní roli opět nemá ikdyž se tu dost často vyskytuje. Zezačátku má 2 souboje. Jeden je vteřinový, kdy rychle zneškodní svého protivníka a ten druhý není o moc delší, ale celkem ujde. Ke konci si Steven trochu zastřílí, což už moc zajímavé není. V průběhu filmu se alespoň trochu snaží hrát, má roli drsnějšího gangstera – moc mu to nesedí, ale nějak mě to nepohoršilo. Ostatní herci včetně toho hlavnějšího mě moc nebavili. Ten hlavnější tu také neměl nějak nejkladnější roli, takže jsem mu ani na sekundu nefandil. Příběh je takový nevýrazný, ne moc záživný. Akce tu je tak akorát, plno přestřelek a i nějaké ty obyčejné souboje, pranice – extra to jako celek nenudilo, ale druhý den jsem už většinu tohoto dílka pozapomněl. Pár vyvraždovaček se tu aspon najde. Hudba celkem normoš. Ve výsledku je to klasický podprůměrný videobéčkový standart této doby. Totální brak to není, ale o zbytečnosti se tu dá mluvit.(1.6.2016)

• bourec

No,tak máme za sebou další pecku.Asi do roku 2005 sem v koutku duše doufal,že Steven přijde s něčim na úrovni.Teď už sem rezignoval,a nad jeho účastí ve filmech se jen směju a bavim.Tohle je o deset procent lepší naž Sniper,jinak ale nezáživná,příběhově roztěkaná,herecky a režisérky fušerská,a samostatnou kapitolkou je Seagal.Děs.Ten jeho vyšeptalej hlas už mi pije krev.Zlatej Štěpnička,co ho daboval.20%.(3.9.2016)

Dva zlodějíčci Jack (John Edward Lee) a Sam (Byron Gibson) vykradou v Kambodži malou banku, ale tam má peníze uložené bos Gan Cerrancurie (Steven Seagal). Nalezením peněz je pověřena jeho pravá ruka Neeron Mortima (Sahajak Boonthanakit), který Jacka najde v bytě přítelkyně Avalon (Pim Bubear)... Steven Seagal byl jedním z několika výkonných producentů a hraje regulérní vedleší zápornou roli. V roce 2016 jde zatím o Seagalův nejlepší počin, protože filmy Sniper: Special Ops a Code of Honor dopadly hůře. Michael Jai White se jako překupník zbraní Greedy zastaví jenom na chvíli a do děje nijak zásadně nezasáhne. Dean Alexandrou se mohl zdržet déle jak jednu scénu, protože tam potenciál pro akci byl. V závěrečných titulcích filmu je uvedno, že vznikl v roce 2015. Nejde o nic originálního, ale bylo to docela koukatelný. HODNOCENÍ 50%(15.5.2016)