V klubu Snagov se koná svatba – Reluova dcera Magda si bere Capitanuova syna Teddyho. Na parkovišti mezitím dojde k incidentu mezi řidičem kamionu a tajemným mužem. Po večírku se novomanželé, kteří jsou v očekávání potomka, ve svém darovaném luxusním autě vydají na líbánky, což má nečekané následky. (HBO Europe)

Necrotongue

Úvodní epizoda druhé sezóny u mě nezabodovala tak výrazně, jak se to podařilo dílům předchozí řady. Tam jsem si zvykl na poněkud svižnější tempo i zajímavější děj, kteréžto klady mi tady chyběly. Zpovykaní puboši ani svatební veselí mě nikdy nebrali, takže mě větší část děje první epizody příliš neoslovila, a prodloužená stopáž proto byla dost znát. Jasně, několik zajímavých momentů se tu vyskytlo, ale ve chvíli, kdy se opravdu začalo něco dít, vyjely závěrečné titulky a já jsem si zase jednou připadal jako chlapeček, kterému větší děcka sebrala na pískovišti kyblíček a zlomila lopatičku. Novou! / Poučení: V autě si vždy zapínej pásy a doufej, že při případné nehodě nedojde k požáru. ()