Epizody(10)

Je rok 1996 ve městě jménem Boring a outsideři z technologického a divadelního kroužku střední školy se snaží proplout dospíváním v éře videokazet. (Netflix)

SewekiX

Nejlepší díly: Cheesecake to a Fat Man, I Just Wanna Be Anybody, We Were Merely Freshmen | Nejlepší postavy: Tyler, Oliver, ředitel Ken | První polovina seriálu mě moc nebavila ale druhá to krásně napravila a zanechala mě doufajícího v pokračování, výběr hudby a herců je (jak už je u seriálu od Netflixu zvykem) velmi zdařilý :) | top hláška: "Yo blueberry, let´s jam!" :D ()

GOTFAN

Ve zkratce. Takhle jsem si dlouho u ničeho nepobrečel. Opravdu povedený seroš u kterého mě mrzí, že v tom nejlepším ukončili první řadu. Ale dává to tušit , že i pro druhou řadu lze použít plno dalších věcí co se může pokazit. Ovšem to co jsem zatím viděl bylo nabito emocemi až po okraj. Humor, drama, má to skoro vše až na horror což je dobře . ()

Hidoshito

Už jsem ani nedoufal, že se někdy dočkám důstojného nástupce Freaks and Geeks, až mi Netflix zase jednou vytřel zrak! V tomhle případě přece jen trochu ubylo srandy, ale o to víc jsou silnější ty vážnější (melancholické) linie. Seriálově neokoukané tváře jsou osvěžující a i zde výborně trefují hudbu. ()

Karel_Kuhn

Další standartní netflixová adaptace vztahových problematik na americké střední, za kterou tvůrci dostanou od generace Z plusové bodíky za rasovou a genderovou vyváženost postav. Pro větší aplaus ji vmáčknou do trendy devatesátek a světe div se, ono to úplně nezabralo... Většina postav, nejenom ty dětské, se chovají nadmíru infatilně a jejich impulzivní jednání tak může jednoduše dovolit tvůrcům natáhnout děj o pár epizod, než se zase vrátí věci do pořádku. V polovině ale dojde ke zlepšení a začnou se vymýšlet ty správné intriky až k poslednímu dílu, že mi bylo líto předčasného konce a nevyužitého potenciálu. I když se pořád divím, jak se Luke mohl zamilovat do náctileté verze Grety Thunberg a nezůstal raději se svýma nerďáckýma kamarádama, jelikož by si zasloužili určitě větší prostor. Ve finále jde o nezdařený pokus filmařů navázat na ostatní teen dramata, kde hruba od poloviny se seriál vydává vlastní cestou, na kterou mu brzo položili stopku. Avšak pokud tam hraje Sydney Sweeney, špatná podívaná to být nemůže :D ()