Česko hledá prezidenta

Tomáš Eder

Účinkují:

Karel Voříšek (moderátor), Miloš Zeman, Jiří Drahoš

Torpid odpad!

Když budeš lidem dávat 30let čím dál hutnější prasečí stravu, tak se nakonec v prasata promění a s těma se bude lehce manipulovat až ke konečnému hřebíku do meziočí. Tohle je výsledek skupinové a dlouholeté práce všech těch zájmovejch a lobistickejch uskupení vždycky s nějakým tím psychopatickým lídrem v čele. Pravda a láska definitivně zvítězila. Nechápu, že všichni ti mediální poradci nakonec postaví proti tomu charismatickýmu, zábavnýmu, rétoricky zdatnýmu psychopatovi takový ztrémovaný poleno - v době you tube, kdy jenom bizardnost a zábavnost sbírá klikance. ()

Dzvandzi odpad!

Krátký, neobjektivní, nedostačující, zbytečně přerušované. Jak může nestranný moderátor říct ,, Nemá přece Zeman alespoň v něčem pravdu?” Pro mě je tohle absolutně nepřípustné a co se týče kvality pořadu pěknej hnus, úroveň barrandovu. Kdo mluví, ať mluví je jedno, že skáče druhým lidem do řeči a lže. Také nechápu proč publikum mluvilo více než kandidáti, to si to prima nemohla lépe zorganizovat? Za mě absolutně nezaslouženě Prima dostala tuhle možnost a pěkně blbě s ní naložila, fuj...! Uvidíme jestli to zachrání Debata na ČT... ()

kukkik odpad!

Jak napsal Enšpígl, "Ten pořad nebyl o vás, ale o těch dvou na pódiu". Ani tak prostou myšlenku obecenstvo očividně nepochopilo. Ale tak čemu se divit, když většina voličů páně Zemanových jsou právě takoví sígři, co vyrušovali už při školních besedách a nikdo je tomu ani za jejich půlstoletí života zřejmě neodnaučil. Pana Drahoše bych v čele státu viděl rád, tím více mě mrzí ta vysloveně štvavá kampaň snad všech komerčních televizí zaměřená proti němu. Voříšek byl spíš uvaděč kandidáta Zemana a podomní prodavač rohoží, nežli moderátor debaty a publikum se pokoušel uklidňovat jen, pokud byl na řadě jeho miláček v plandavém brnění nebo si musel sjednat ticho v sále, zatvářit se světobodně a tajemně, aby všem divákům hrdě oznámil, kolik jich je (...). Téma migrace zahájené od studia stanice Prima bylo už vyloženě demagogickým výstupem mířeným proti J.Drahošovi a že on sám nikdy pro kvóty ani pro neřízené vpouštění všech uprchlíků, po vzoru Německa, nebyl ani nehlasoval a ačkoli mnohokrát i během debaty tuto skutečnost opakoval, zemanovská horda se přišla očividně pouze vyřvat a veškerý odpor zůstával přehlížen a fakta ignorována. Je to smutné. Já jenom doufám, že debata na ČT bude snad alespoň trochu důstojná a publikum korigované. I kdyby tam měla stát Jílková s rukama v bok a všem vulgaristům máchat ústa mýdlovou vodou. odpad! ()

ForGump odpad!

Televizní i lidské dno. Prima se spetla hned v několika věcech. V moderátorovi, tématech a především nedokázala nastolit atmosféru hodnou prezidentské debatě. Tohle bylo jako v hospodě, lidé v publiku se chovali jako pomatení a sprostě vykřikovali na kandidáty, tedy obzvláště na jednoho. Stala se z toho výpověď o českých komerčních televizích. Jednak, že nedovedou udělat politickou diskuzi, nemají potuchy jak něco takového vypadá, nepracuje u nich nikdo moderátorsky schopný, Karel Voříšek působil nepřítomně jako stroj, který hlásí aktuální počet diváků u televize a že majoritním cílem je hon na sledovanost, ze kterého je jednomu špatně. Ale co se divit, když následovalo Ohnivý kuře. ()

DrobekSKS odpad!

Strašný... fakt strašný. Voříšek absolutně nezvládl ukočírovat publikum a nedávat najevo svoji náklonost k Zemanovi. ()

SAJA odpad!

První soutěžící pan Miloš, získal o jednoho bludišťáka více než druhý soutěžící pan Jiřina Déčko. Zlatý moderátor z AZ kvízu. Totální znevážení funkce hlavy státu Primou ()

Mamlas odpad!

Ti lidé tam řvali a dělali kravál. Který debil zvolil tento stupidní a zcela nedůstojný formát jako z nějaké tupé reality show na nejnižší dostupné společenské úrovni typu TV Barandov? Opravdu hnusně udělané, abnormální ostuda TV Prima. ()

majky19

Myslím si, že snad ani nemůže být pochybnost o tom, kdo v této debatě měl nebo naopak neměl navrch. Ať prezident Zeman položil svému sokovi jakoukoliv otázku ať již v oblasti migrace, držení zbraní, církevních restitucí, možnosti ovlivnění voleb zahraničními rozvědkami a řadě jiných, nebyl pan prof. Drahoš vůbec schopen na většinou z otázek adekvátně odpovědět a bylo na něm mnohokrát zřetelně vidět, že pouze opakuje již několikrát omílané a naučené fráze, jimiž nás všichni kandidáti "krmili" po celou dobu prezidentské (!antizemanovské!) kampaně. Vůbec nepochybuji o tom, že je pan prof. Drahoš velmi vzdělaný člověk, který jistě rozumí svému oboru, a který má za sebou jistě velmi bohatou nejen profesní kariéru, ale domnívám se, že v tuto chvíli on není tím správným člověkem, který by měl stanout v čele naší vlasti. V čele země musí stát člověk, který má pevné a hlavně neměnné názory, člověk, který vehementně hájí české národní zájmy a jemuž skutečně nejde pouze o prospěch těch několika tzv. "Vyvolených", ale o zájmy těch dolních 10 miliónů. Je naprosto férové, že se občané naší země mohou svobodně rozhodnout, kterého kandidáta podpoří či nikoliv a po uzavření volebních místností už je to pouze "vis maior". Věřím tomu, že druhé kolo prezidentských voleb bude volbou zdravého rozumu, a že voliči jednoho či druhého tábora budou výsledek respektovat bez ohledu na to, jestli vyhraje Drahoš nebo Zeman. To je také jeden z mnoha principů skutečné demokracie. ()

Ukrizku odpad!

To bylo strašné, smutné, ubohé, nepopsatelně trapné a nešlo to vydržet do konce. Pan Zeman potvrdil svoji roli nemohoucího, vulgárního, hospodsky sarkastického fabulátora s nemocným charakterem a protikandidát se bohužel jen vymlouvavě styděl, že neumí improvizovat. A psychopatický dav primitivně bučících diváků válcoval neschopného moderátora. ()

Neklan006

Tak samozřejmě že celá koncepce pořadu v mekce kýče Hudebním divadle Karlín byla tristní. Ovšem výraz v obličeji madam Drahošové na konci debaty - k nezaplacení. ()

PozorGranat

Co se týče pořadu samotného; Karel Voříšek se zdál nestranný, nesnažil se být středem duelu; duel byl celkově dobře časově organizovaný, což se nedá říct o předchozích debatách (Nova, Barrandov). Co debatu ale nejvíce kazilo, bylo uřvané publikum. Přes jejich překřikování nešlo slyšet ani Drahoše, ani Zemana. Na druhou stranu jsem rád, že se Jiří Drahoš a prezident Zeman konečně setkali v duelu. ()

ZHODNOTITEL odpad!

NO, MUSEL JSEM TO VYPNOUT Na to chování, které tam předváděl tamten člověk, který je nazýván prezident, mi jenom kazilo náladu. Publikum tam řve od začátku do konce. První fuj Zeman potom fuj Drahoš. Potom jo Zeman a zase jo Drahoš. Nakonec se člověk lautr nic nedozví. Byť o Zemanovi se už nic dozvídat nemusíme, tam toho už víme až až a stačí a chudák Drahoš tam tuhle bublaninu musel strávit. Do toho Voříšek asi hodně sleduje Soukupa z Barrandova. A CELKOVĚ ARANŽMÁ TÉTO PUBLICISTICKÉ ZRŮDNOSTI SE NESE PRAKTICKY VE STEJNÉM POJETÍ ()