Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Přichází zbrusu nová originální česká cestovatelská talkshow režiséra a cestovatele Petra HorkéhoHausbot. Prvním hostem pořadu bude legendární cestovatel Miroslav Zikmund. Následovat bude Jane Goodallová, světově proslulá bioložka, která se proslavila svým celoživotním výzkumem šimpanzů a tím, že mimo jiné jako první dokázala, že nejen člověk, ale i zvířata dokážou používat nástroje. Dále se můžete těšit například na Reinholda Messnera (první člověk na vrcholu Everestu bez kyslíku a první, kdo zdolal všech 14 osmitisícovek), Freyu Hoffmeisterovou (kajakářka, která jako první na světě obeplula Jižní Ameriku, dále Austrálii, Island a aktuálně obeplouvá Severní Ameriku) a další světové i naše osobnosti. (TV Prima)

(více)

Recenze (6)

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Pořad je zajímavý především výběrem svých hostů. Petr Horký je určitě nadšenec, ale jako moderátor to není úplně můj šálek kávy. ()

sator 

všechny recenze uživatele

Opravdový dialog Horkého...😉 1. díl: Messner 2. díl: Zigmund, 3. díl: Costeau. 4. díl: Bárta, 5. díl: Peňa,Zahi Havas,-( už jsem dlouho neměl z někoho tak negativní pocit) 6. díl: Hoffmeister, 7. díl: Deepak Chopra, 8. díl: Cílek, 9. díl: Formánek, 10. díl: Radůza, 11. díl: Remek 12. díl: Adam Ondra 13. díl: Dan Přibáň uff  14. díl: Vladimír Beneš 15. díl: Jan Hnízdil 16. díl: Miroslav Náplava 17. díl: Marian Jelínek  18. díl: 19. díl: 20. díl: 21. díl: 22. díl: 23. díl: 24. díl: 25. díl: 26. díl: 27. díl: 28. díl: 29. díl: 30. díl: 31. díl: 32. díl: 33. díl: Hausbot Petra Horkého--- Hausbot Petra Horkého  Freya Hoffmeister ()

radomiil 

všechny recenze uživatele

Velmi milé,čisté povídání)až nečekaně- speciálně dnes v 5.části se šťastnou osůbkou CélineCousteau:jež jsem hrozně rád naslouchal^ ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele

Je škoda vidieť reláciu, kde moderátor nevie konfrontovať svojho hosťa, napr. Daniela Landu. Obdivuje na ňom oheň, ktorý má pri vlastenectve, no oheň treba korigovať, inak vie spáliť. Sloboa jednotlivca končí, tam, kde iného začína a Danielovi Landovi je jedno, či zomrie 5% obyvateľstva, ktorý podľa neho môže zomrieť a chce pravdepodobne koronavírus prekonávať kolektívnou imunitou, no o chorobe nevieme toho veľa a pravdepodobne sa treba vakcínou najmenej očkovať raz ročne, čiže raz to môže človek bez vakcíny prekonať, druhýkrát už nie, alebo mu to veľmi zníži kapacitu pľúc, že si už nezaspieva. Inak uznávam jeho argumenty o slabom informovaní zo strany vlády a ak nie sú reštrikcie dobre odôvodnené, treba o nich pochybovať. Sám Daniel Landa priznáva, že jeho nápady nie sú najlepšie, ale niečo robiť musí, nuž nemusí, keďže také šírenie koronavírusu sa vie obmedziť, keď pohyb ľudí ustane. Za pozitívnu vlastnosť mu ale treba dať zaoberanie sa českou históriou, ktorú tiež v rozhovore prezentuje. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama