Jamie zkoumá vliv atmosférických změn na počasí. Je přesvědčený, že mohou způsobovat silné bleskové bouře. A jeho předpověď se bohužel naplní. Zem začnou sužovat smrtící údery blesků... Udeří bez varování a zabíjí bez milosti! Tak začíná napětím nabitý příběh o rodině, která se uprostřed smrtelného nebezpečí snaží najít ztracenou rovnováhu navzdory rozvodu a vzájemné rivalitě. Jamie je vědec. Zkoumá ozón. Jeho posedlost prací a kariérou neblaze poznamenala jeho rodinný život. Se svou novou přítelkyní přijíždí za bývalou manželkou a jejich dětmi, aby společně strávili víkend na chatě. Jenže právě v tu chvíli zasáhne oblast nebezpečná bouře. Zbývá jim jediné. Aby přežili, musí spojit síly a znovu si začít vážit jeden druhého. Musí fungovat jako rodina. (TV Prima)

yarca

Viděla jsem i mnohem blbější filmy. Co mě iritovalo asi nejvíc, byl setrvalý přiblble přátelský úsměv otcovy nové přítelkyně Megan. Kolem lítají vražedné blesky, hrozí nebezpečí, že jí někde v lese exnul bojfrend i s potomstvem, kolem se motá vzteklá ex, vyděšená kvůli ztracenému potomstvu - a Megan má stále nasazený ten dementní pozitivní úsměv... Pustilo ji to až někde v posledních minutách... ()

Alexis74 odpad!

Kanada a natáčí filmy? To už tu myslím jednou bylo a moc se to nepovedlo, že ? Tehdy to byli nějaký tajemný dynosauři co lezli ze sopky a žrali lidi kteří se nechovali ekologicky. No uvidíme jak dopadne tento pokus o kinematografii a jestli už ty zelené kanadské mozky najmuli nějaké třeba evropské filmaře. ()

rublik05 odpad!

A nedají si pokoj a nedají. Kanaďani se opět rozhodli natočit další "dramatický horor", který od začátku rezignuje na jakýkoliv náznak logiky, naopak sází na mizerné herce a přihlouplé postavy, dále samozřejmě na vtipné nízkorozpočtové efekty a v neposlední řadě také na extrémně pomalé tempo, čímž se snímek stává neuvěřitelně hloupým, což je v kombinaci s všudypřítomnou nudou smrtící kombinace. Mnohem více smrtící, než ty jejich umělé blesky. Ani při troše dobré vůle zde nenajdu nic, co by se nějakým způsobem dalo hodnotit, takže bohužel. 0/10. ()