Po bankovní loupeži utrpěl vůdce gangu lupičů ztrátu paměti a skončil v psychiatrické léčebně pro zločince. Když se mu po mnoha letech podaří utéct, vydává se po stopě milionů dolarů, které po loupeži ukryl. V patách mu ale je neúnavný detektiv. (Filmbox)

Sa.sa

Nevím zase proč tak nízké hodnocení a rozhodně nepatří mezi nejhorší filmy..! Prostě zajímavé béčko, které má i světlé stránky... Navíc ta přestřelka na konci dávala i smysl... Tak asi tak ()

dark.knight odpad!

Bohuzial neda sa inak....ak mi niekto dokaze rozumne zdovodnit a vysvetlit preco a ako vznikaju taketo filmy, som ochotny tomu dat jednu az dve hvezdy v zavislosti od presvedcivosti vysvetlenia. Stallone asi prehral stavku ked do toho isiel...Aj toto niekoho uzivi tak aspon mam stale sancu stat sa reziserom :D ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "To bylo velkorysé." - "To bylo." Sylvester Stallone pátrá po starším přeživším bankovním zlodějíčkovi, který vlivem daných okolností ztratil paměť. Sám tedy neví, kde je ukryta ukradená peněžní suma z poslední akce. Během akčních scén to občas přijde k životu, leč akčních scén moc není. Film je ukecaná nuda, která je i nezáživně natočená. - 20%. ()

1308boddah odpad!

Film je děsnej. Staloneho je mi líto, měl těžkej život a trefu na blbý filmy, ale není to dostatečný důvod ocenit tuhle nemohoucí kravinu víc než odpadem. Koneckonců, ztrapnili se tam i jiní herci, kteří zřejmě čekali víc. Stalone je zvyklej na potupu, ale kolegové si asi říkali, že má pořád jméno, tak do toho šli. A ono to neklaplo. ()