Šiel som do toho s obavami, odišiel som ukojený :). Fajny záver pred WM34.(17.5.2018)

Úprimne poviem, že na Fastlane som absolútne nemal náladu, ani chuť, a rozhodne som sa na túto PPV netešil. SmackDown je hrozne nezáživný, väčšina zápasov pôsobila dojmom ako filler pred Wreslemaniou, a už som videl ako sa bude môj Twitter feed topiť v negativite. A takže som bol automaticky milo prekvapený keď táto PPV bola veľmi dobrá. Kick-off zápas ma nijako nenadchol; za to Nakamura vs. Rusev - absolútna spokojnosť z mojej strany. Zápas nabudil publikum, Rusev vyzeral silný v zápase u ktorého sme všetci vedeli že nevyhrá, a ja dokážem sledovať Nakamuru robiť čokoľvek v ringu ... len treba dúfať, že build medzi ním a AJom bude lepší ako sa budeme blížiť k Wrestlemanii. Zápas medzi Roodom a Ortonom bol taktiež dobrý; a s výsledkom budem viacej spokojný ak dostaneme heel Rooda. Tag Team zápas medzi dámami bol filler, návšteva záchoda bola nevyhnutná, a mám pocit že som trochu prestal vnímať až do momentu keď The Bludgeon Brothers absolútne zničili a zdevastovali New Day & The Usos čo bolo pôžitok sledovať, a aj veľmi bolestivé sledovať - chudák Xavier. Následný match medzi Charlotte a Ruby bol veľmi dobrý. Dúfam že tieto dámy si to čoskoro znovu rozdajú, lebo obe sú skvelé v ringu. A to, že Asuka vyzvala Charlotte bolo len čerešničkou na torte, v ktorú sme snáď všetci dúfali. Main Event opäť predvídateľný čo sa výsledku týkalo, ale bavil som sa. Každému bol dopriaty spotlight, každý jeden z účastníkov vyzeral dobre ... výčitkou by mohli byť Shaneove interferencie, ale keďže to slúži príbehu nechám to tak, a zas na druhú stranu bolo to dobre urobené - mám z toho zmiešané pocity. Očakával som hroznú PPV, dostal som dobrú PPV ktorú som si užil a horím čím ďalej tým viacej nedočkavosťou čo sa Wrestlemanie týka, lebo karta na papieri vyzerá neskutočne silno.(12.3.2018)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Lean Back“ od SUR. (TheSpearCZ)