Mimozemšťané (E01) (epizoda)

Alien Life

Dokumentární

USA, 2018, 41 min

• Hunt

50% Jediný přínos jsou některé fragmenty hvězdných tvůrců, ale jinak je to hrozné plkanī, nic moc zajímavého se nedozvíme.(20.2.2020)

• sator

Po nadšení přišlo vystřízlivění, zrychlená těkající Amerika, měli to točit evropané...ale díky za to...(14.2.2020)

zoufale nesoustředěný dokument, roztěkaný až běda, takřka 20 lidí (na ploše 60minut) mluvících pár vteřin, střih, ukázka z filmu, střih, cameron v spielberg, střih, mluvící hlavy (reevesovi se hrozně líbilo natáčení toho a tamtoho, willu smithovi taky, ...) další ukázka, vědci, nebo filmový kritici na pár vteřin ..klidně by mi stačil kulatý stůl, kol kterého sedí cameron a zpovídá spielberga, nolana, emmericha (!) a né tady ta koláž pro předškolní děti ..velké zklamání(21.7.2018)

Tak prvni dil je celkem zklamani. Ano, jsou tu vsichni reziseri, vsichni autori i vsichni herci a resi se snad vsechny filmy. Ale diky tomu kazdy rekne jen par vet. Takto to vypada, ze cilovka byli lide sci-fi nepolibeni. Ja bych se idealne predstavoval kazdy jeden dil s jednim hostem a Jimem a jit poradne do hloubky.(24.8.2018)

Pro filmového fanouška určitě fajn záležitost, ovšem skvělé ukázky z vynikajících filmů a tváře velkých herců a tvůrců přebíjí takové nicneříkající klábosení a úsměvná snaha o navození dojmu, že se bavíme snad o očkovací vakcíně na všechny viry světa. Mnoho hlav, málo prostoru. Sice se točíme okolo Dne nezávislosti, Vetřelce, Války světů, Districtu 9, Blízkých setkání třetího druhu nebo Avatara, ale něco vyloženě zajímavého se nedozvíme. Zaujme tak maximálně entuziasmus filmařů (Cameron, Spielberg), kteří chtějí částečně navždy zůstat dítětem.(22.4.2020)